• شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-3193-5
  • خبرنگار : 10119
  • منبع خبر : ----

مربی تیم منتخب شیرجه استان:

شیرجه استان با سرعت در حال پیشرفت است/ مهم ترین دغدعه عدم ورود اسپانسر است

مربی تیم منتخب شیرجه استان و دبیر کمیته فنی شیرجه استان از وضعیت روبه رشد شیرجه استان خبر داد.

 پویان گودرزی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر 12 نفر از بهترین شیرجه رو های کشور تیم منتخب شیرجه استان را تشکیل می دهند و تمرینات خود را با جدیت دنبال می کنند و  با شتاب و انگیزه بالایی در حال  پیشرفت هستند . 

وی افزود : شیرجه استان مرکزی  چه از نظر کمی و چه از نظر کیفی هر روز در حال پیشرفت هستند و امروز  با کمک مسئولین استان یکی از بزرگترین قطب های شیرجه کشور محسوب می شود. 

 گودرزی خاطرنشان کرد: بنده بهمراه دو تن از شیرجه رو های خوب استان در مرداد ماه 95 به ارودی متمرکز تیم ملی دعوت شدیم و با تمرینات پی در پی قصد اعزام به مسابقات کاپ آزاد جهان و آسیا را داشتیم که با وجود تلاش بی وقفه مسئولین هیئت شنا و کمیته شیرجه کشور با نبود اسپانسر مالی مواجه شدیم و این عدم حمایت مالی سبب شد این اعزام لغو شود.

وی ادامه داد :  نبود اسپانسر در اراک بعنوان یک  کلانشهر صنعتی با این حجم از  کارخانجات واقعا باعث تاسف است و این موضوع  همت مسئولین ارشد را می طلبد.

 دبیر کمیته فنی شیرجه استان مرکزی ضمن تشکر از هیئت شنا استان و کمیته فنی شیرجه به جهت همکاری با تیم منتخب استان جهت اعزام ها و مسائل مختلف را افزود : بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی تمام تمرکز را بر روی استعدادیابی گذاشتیم و تعداد شیرجه رو ها و همچنین مربیان  شیرجه را در سطح استان افزایش دادیم  تا بتوانیم از میان شیرجه رو های جدید و با استعداد و همچنین مربیان با استعداد پشتوانه ای قوی برای تیم منتخب استان به وجود بیاوریم بر همین اساس در تلاش هستیم  شیرجه رو ها را  در تمام رده های سنی تکمیل کنیم که با تمام قوا در مسابقات مختلف شرکت کنیم  و همچنین سعی می کنیم اردوهای مختلفی برای شیرجه رو های منتخب استان در داخل و خارج از کشور با کمک مسئولین برگزار کنیم تا با امادگی کامل در مسابقات مختلف شرکت کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: