• چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-3987-5
  • خبرنگار : 10140
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

کارگاه آشنایی مقدماتی با فناوری نانو در دانشگاه آزاد اراک برگزار شد

به همت انجمن‌های علمی عمران و مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک کارگاه آشنایی مقدماتی با فناوری نانو برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، این کارگاه جهت آمادگی برای حضور در هفتمین مسابقه ملی فناوری نانو ترتیب داده شده بود که با حضور جمعی از دانشجویان اراکی برگزار شد.

دکتر سعید ساعدی پژوهشگر انستیتو تکنولوژی فدرال زوریخ ETH سوئیس و استاد تراز الف ستاد ویژه توسعه فناوری نانو کشور امروز به عنوان مربی کارگاه مذکور مطالب، رویکردها و مباحث علمی تخصصی در حوزه نانوفناوری را به دانشجویان ارائه کرد.

به حاضرین در کارگاه و مسابقه ملی فناوری نانو که در روز 22 اردیبهشت ماه 96 برگزار خواهد شد، علاوه بر هدیه دانشگاه، پکیج رایگان اهدایی یک شرکت تلفن همراه شامل سیم‌کارت و هدیه ویژه اهدا می‌شود.

به گزارش ایسنا، آزمون هفتمین مسابقه ملی فناوری نانو 22 اردیبهشت‌ماه 96 همزمان با سراسر کشور در دانشگاه آزاد اراک برگزار خواهد شد و نتایج آن در تابستان 96 اعلام می‌شود.   

پیش از آغاز مسابقات، تعدادی کارگاه‌ آموزشی فناوری نانو برگزار می‌شود که طی آن جهت آمادگی شرکت در مسابقات از اساتید تراز اول کشور بهره‌ برده می‌شود.

دانشگاه آزاد اراک در بین دانشگاه‌های آزاد بیشترین فعالیت را در مسابقه نانو و بیشترین تعداد ثبت‌نامی‌ها را در بین تمامی دانشگاه‌های آزاد کشور به خود اختصاص داده است.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: