• چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-6992-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

رقابت 199 نامزد شوراي شهر و روستاي محلات براي تصاحب 70 كرسی

فرماندار محلات گفت: پس از اعلام اسامی تایید صلاحیت شدگان نهایی، 199 نامزد شوراي شهر و روستاي محلات براي تصاحب 70 كرسي از ساعت 24 امشب رقابت و تبلیغات خود را آغاز خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از روابط عمومی فرمانداری محلات، علی زینی وند با اشاره به تعداد داوطلبین در هر حوزه افزود: امروز اسامی نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای محلات در پایان مهلت قانونی بررسی صلاحیت ها اعلام شد که بر این اساس 48 داوطلب در شهر محلات، 15 داوطلب در شهر نیم ور و 136 داوطلب نیز در روستاهای شهرستان محلات با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

زینی وند در بخش دیگری از صحبت های خود خاطر نشان کرد: در مجموع شهرستان محلات به منظور برگزاری انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 44 شعبه اخذ رای پیش بینی شده که از این تعداد 32 شعبه در سطح شهر و 12 شعبه برای روستاهای شهرستان پیش بینی شده است.

فرماندار شهرستان محلات با اشاره به تعداد صندوق های رای پیش بینی شده برای این دوره از انتخابات بیان کرد: برای برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری 96 صندوق اخذ رای در نظر گرفته شده است و در این دوره نیز بیش از هزار و 400 نفر در بخش های اجرایی، نظارت، انتظامی و خدماتی با کمیته انتخابات شهرستان محلات همکاری خواهند کرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: