• شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-3993-5
  • خبرنگار : 10119
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم:

سازمان لیگ عادلانه به تمام تیم ها نگاه کند/مسئولین خیبر با مردم لرستان رو راست باشند

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم اراک گفت: سازمان لیگ باید به تمامی باشگاه ها عادلانه نگاه کند.

علی اکبر محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: در فوتبال مسائلی وجود دارد مانند برد و باخت و در انتها، صعود و سقوط تیم ها که همه آنها طبیعی است و جزئی از فوتبال محسوب می شود، اما در این بین متاسفانه حرکاتی دیده می شود و حرف هایی زده می شود که هدف اصلی فوتبال را تحت الشعاع قرار می دهد.

وی افزود: تیم خیبر خرم آباد  یک تیم قدیمی و ریشه دار در فوتبال کشور است که همواره اسم آن همه اهالی فوتبال را یاد بزرگانی همچون مرحوم ناصر میرزایی میندازد که به گردن ورزش کشور حق دارد، اما متاسفانه این روز ها شاهد هستیم که برخی نفرات نزدیک تیم خیبر برای فرار رو به جلو و عدم پاسخگویی بدلیل کسب نتایج ضعیف به مردم لرستان با تاکتیک اتهام زنی به سایر تیم ها تلاش می کنند ذهن مردم فهیم لرستان را از رسیدن به واقعیت گمراه کنند.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی ایرالکو ادامه داد: با یک نگاه اجمالی به جدول لیگ دسته اول فوتبال کشور به آمار و ارقامی خواهیم رسید که خود گویای همه چیز خواهد بود، تیم خیبر خرم آباد در انتهای فصل با ۱۶ شکست پس از استقلال اهواز که مدت ها سقوطش به لیگ دسته دوم قطعی شده بود بیشترین باخت را در بین تیم های لیگ یکی داشت و با دریافت۴۱ گل چهارمین خط دفاعی ضعیف لیگ را به خود اختصاص داده بود، با زدن تنها ۲۳ گل در طول ۳۴ بازی سومین خط حمله ضعیف لیگ را از آن خود کرده بود.

وی افزود: این تیم در ۷ بازی آخر خود قبل از دیدار با خونه به خونه بابل تنها ۵ امتیاز کسب کرده بود و در دیدار با خونه به خونه و در شرایطی که سرنوشتش در دست خودش بود با ۴ گل مغلوب حریف شد و به لیگ دسته دوم سقوط کرد حالا سوال اینجاست که آیا به غیر از این عملکرد ضعیف دلیل دیگری می توان برای سقوط این تیم متصور شد؟

وی بیان کرد : مدیر عامل و سرمربی تیم خیبر که خود سابقه انداختن تیم های دیگر را نیز در کارنامه دارد بهتر است دلیل این عملکرد ضعیف خود را برای مردم ورزش دوست لرستان تشریح کند البته مشکلات مالی وجود دارد ولی نباید ضعف فنی و مدیریتی خود را به گردن مشکلات مالی بیندازیم چرا که سپید رود رشت با همان مشکلات مالی موفق شد به لیگ برتر صعود کند.

محمودی خاطرنشان کرد: از طرفی دیگر در دیدار ما با تیم فجر شهید سپاسی علاوه بر اینکه ما در برابر آماده ترین فجر طول فصل قرار گرفتیم که در ۴ بازی گذشته خود ۱۰ امتیاز کسب کرده بود تیم ما با داشتن ۴ بازیکن مصدوم و یک محروم که همگی در بازی های گذشته فیکس بودند با مشکلات عدیده دیگری دست و پنجه نرم می کرد.

محمودی ادامه داد: از طرفی دیگر با توجه به تفاضل گل بسیار بد خیبر نسبت به فجر شهید سپاسی در صورت تساوی ما با تیم فجر باز هم این تیم خیبر بود که به لیگ دسته دوم سقوط می کرد و این در شرایطی است که نماینده خرم آباد در هفته ۲۸ میزبان فجر شهید سپاسی حریف مستقیم خود بود که در آن دیدار هم نتوانست پیروز شود.

وی تصریح کرد: صحبت هایی در خصوص بازی فجر و آلومینیوم به گوش می رسد که جای بسیار تاسف دارد. شخصیت و کار مهدی پاشازاده را همه اهالی فوتبال می شناسند، از طرفی دیگر تیم فجر و غلام پیروانی که به مربی اخلاق در فوتبال ایران معروف است را هم به خوبی می شناسند و این صحبت ها در خصوص تیمی که به نام یکی از سرداران شهید دوران دفاع مقدس یعنی شهید سپاسی مزین است ناراحت کننده است.

محمودی تاکید کرد: در این بین موضع‌گیری‌های سازمان لیگ جای تعجب داشته و جانبدارانه به نظر می رسد، در حالی که سازمان لیگ باید نگاه جانبدارانه در این حوزه را کنار گذاشته و از روی عدالت با این موضوع برخورد کند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: