• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-5287-5
  • خبرنگار : 10140
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

/همه بیایید/

حضور حداکثری در انتخابات زمینه‌ساز تقویت بنیان‌های امنیتی کشور است

فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای موجب تقویت بنیان‌های امنیتی کشور شده و این حضور پشتوانه قوی امنیتی برای کشور محسوب می‌شود.  

سردار کیومرث عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، افزود: این پشتوانه مردمی موجب می‌شود کسانی که در حوزه‌های مختلف از جمله حوزه امنیتی فعالیت می‌کنند با دلگرمی و انگیزه و توان هرچه بیشتر به فعالیت خود در راستای ایجاد امنیت در جامعه ادامه دهند.

عزیزی در خصوص پیامدهای عدم حضور و بی‌تفاوتی در این زمینه اظهار کرد: شرکت در انتخابات حق قانونی هر فردی است. عدم حضور شهروندان در انتخابات به عنوان افراد متمدن دارای حقوق مدنی که می‌توانند در انتخابات شرکت کنند، موجب سلب این حق در تعیین سرنوشت خود و دیگر هم‌میهنان می‌شود.

وی تاکید کرد: عدم مشارکت در انتخابات در بخش‌های دیگر نیز تاثیرگذار خواهد بود، از این رو توصیه می‌شود همه مردم با هر گرایشی همچون سال‌های گذشته حتما در انتخابات حضور پرشوری داشته باشند.    

فرمانده انتظامی استان مرکزی در خصوص رعایت اخلاق انتخاباتی ادامه داد: کاندیدا‌ها در حوزه ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا باید با محترم شمردن مردم، برنامه‌ها و راهبردهای چهارساله خود را تبیین و براساس برنامه‌ها خود را به مردم عرضه و معرفی کنند.

عزیزی بیان کرد: هر زمانی که در فصل انتخابات قر ار می‌گیریم خواه نا‌خواه مقداری التهاب در جامعه ایجاد می‌شود که شاید از سوی خود کاندیداها به نحوی به جامعه القا شود یا طرفداران التهاب ایجاد کنند، اما همه باید صبوری و اخلاق مداری پیشه کرده و به جای التهاب شور و شعور انتخاباتی را در جامعه بیشتر کنند تا مردم با شور انتخاباتی و شعور، عقلانیت و درک انقلابی و جهادی پای صندوق‌های رای بیایند و سرنوشت کشور را با آراء خود رقم بزنند.

وی تاکید کرد: همه ما موظیم در راستای کاهش التهابات انتخاباتی تلاش کنیم و به جای آن شور را در جامعه افزایش داده و مردم را به رای دادن آگاهانه به افرادی که برای نظام صالح هستند، تشویق کنیم.

عزیزی گفت: پیام حضور حداکثری مردم در انتخابات در داخل کشور انسجام، وحدت، هماهنگی، یکدلی، پیشرفت و توسعه و آبادانی کشور در بخش‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و امنیتی خواهد بود.

وی ادامه داد: حضور حداکثری مردم همچون همیشه باعث یاس و ناامیدی دشمنان شده و نمایانگر اقتدار بیشتر نظام در برابر هجمه‌های نرم و سخت دشمنان می‌شود.    

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: