• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-10392-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

/همه بیایید/

فرماندار اراک: حضور کمرنگ مردم در انتخابات تعاملات ایران با جهان را تضعیف خواهد کرد

فرماندار اراک گفت: شرکت نکردن در انتخابات موجب تضعیف تبادلات و تعاملات جهانی خواهد شد.

حسین بختیاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، افزود: شرکت نکردن در انتخابات موجب خواهد شد که مسئولان کشور نتوانند در مبادلات بین‌المللی از حق ملت ایران به خوبی دفاع کنند.

وی با تاکید بر اینکه حضور مردم در صحنه موجب تقویت اقتدار و استحکام بنیان‌های کشور خواهد شد، افزود: اگر مردم در انتخابات شرکت نکنند معضلات و مشکلات کشور روی هم انباشته شده و نمی‌توان برای مشکلات کشور که بیکاری جوانان از جمله آنهاست، چاره‌اندیشی و تدبیر کرد.

فرماندار اراک افزود: همه کسانی که به سرنوشت کشور حساس هستند و نسبت به انقلاب دلسوز و علاقمند هستند، پای صندوق‌های رای آمده و اقتدار ملی را به نمایش خواهند گذاشت.

وی با تاکید بر اینکه همه مجریان و ناظران انتخاباتی در تلاش هستند تا با تعهد اخلاقی حافظ آراء مردم باشند، اظهار کرد: برگزاری انتخابات سالم و قانونمند و میزان حضور مردم دو مولفه اصلی است، هر چقدر میزان حضور بیشتر باشد، کشور و نظام در تمامی عرصه های بین المللی و در مبادلات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تاثیرگذار تر از حقوق مردم دفاع خواهد کرد.

بختیاری با اشاره به اینکه هم اکنون کشور ما در شرایطی قرار دارد که گروه‌های تکفیری و تروریستی در اطراف این انقلاب به دنبال توطئه‌چینی و ایجاد ناامنی هستند، گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات موجب ارتقای امنیت و خنثی شدن توطئه‌های این گروهک‌ها و دشمنان نظام خواهد شد.

وی بیان کرد: در سایه امنیت ملی است که تمامی برنامه‌های کشور اجرایی خواهد شد و توسعه پایدار در کشور مرهون برقراری امنیت است.

فرماندار اراک با اشاره به تاکیدات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص برقراری امنیت در کشور افزود: همه ارکان نظام دست به دست هم داده‌اند تا انتخاباتی پرشور و در نهایت امنیت برگزار شود و چنانچه کسی بخواهد امنیت کشور را تهدید کند با واکنش سخت ملت مواجه خواهد شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: