• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-12684-5
  • خبرنگار : 10142
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

در سال 95؛

112 گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکار در استان مرکزی صادر شد

رئیس اداره بازرسی کار اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: 112 مورد گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکار در سال 95 در استان مرکزی صادر شده است .  

داور خدادادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، در این رابطه، گفت: گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران گواه و تاییدی بر رعایت حداقل‌های اصول ایمنی در محیط‌های پیمانکاری است .

وی بیان کرد: گواهینامه تأیید صلاحیت ایمنی تنها برای شرکت‌های پیمانکاری مورد نیاز است و مرجع صدور این گواهینامه وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی است.

رئیس اداره بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: بر این اساس با توجه به تمهیدات و قوانین جدید وضع شده، کارفرمایان باید در مناقصه‌های خود پیمانکارانی را مدنظر قرار دهند یا انتخاب کنند که صلاحیت ایمنی آنان توسط وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از طریق گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکار محرز شده باشد.

وی ادامه داد: مراحل اولیه انجام کار و تشکیل پرونده جهت صدور گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران بصورت آنلاین و از طریق سامانه اخذ گواهینامه تأیید صلاحیت ایمنی پیمانکاران سراسر کشور به نشانی WWW.SVCC.IR انجام می‌شود و متقاضیان باید پس از انجام ثبت‌نام به کانون انجمن‌های صنفی، مسئولین ایمنی و بهداشت استان جهت تشکیل پرونده مراجعه کنند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: