• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-4793-5
  • خبرنگار : 10119
  • منبع خبر : ----

حضور ۱۰ ورزشکار از اراک در اردو تیم ملی سپک تاکرا

با دعوت فدراسیون انجمن های ورزشی ۱۰ ورزشکار از اراک به اردوی تیم ملی سپک تاکرا آقایان فراخوانده شدند .

رئیس هیات انجمن های ورزشی استان مرکزی در گفتگو  با خبرنگار ورزشی ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: نخستین اردوی آمادگی تیم ملی سپک تاکرا جهت حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا از اواسط خرداد آغاز خواهد شد و در این اردو ۱۰ ورزشکار از استان مرکزی حضور خداهند داشت .

محمد مرادی افزود: وحید ابراهیمی، فرشاد کایکانی، مصطفی قیصری، رضا اکبری، سعید قربانیان، امید حسنی، علی عزیزآبادی، رضا موسوی، علی شاملو، میلاد مراد جلایری ورزشکاران دعوت شده به این اردو هستند که از حیث تعداد دعوت شدگان به اردو یک رکورد جدید در ورزش استان به حساب می آید .

مدیر تیم های ملی سپک تاکرا ادامه داد: نخستین اردو با هدف سنجش قابلیت های جسمانی و مهارتی ورزشکارن برگزار می‌شود. این اردو با حضور ورزشکاران دعوت شده و با هدف شناسایی برترین ورزشکاران برگزار می شود، همچنین ورزشکاران در حین برگزاری اردو تحت نظر مربیان تخصصی آزمون های مرتبط را سپری خواهند کرد.

وی تصریح کرد: سپک تاکرا از رشته های پرمدال در بازی های آسیایی است که در بخش های مختلف دارای بیش از 30 مدال است. همچنین سپک تاکرای استان از ابتدای دهه 80 راه اندازی شد و با یک برنامه ریزی بلندمدت و با بهره گیری از پروتکل های دقیق علمی و اصولی در سال های اخیر توانسته است موفقیت های بسیاری را به صورت متوازن در هر دو بخش آقایان و بانوان کسب کند.

مرادی اظهار کرد: از نکات قابل توجه در موفقیت های سپک تاکرای استان کسب عناوین متعدد قهرمانی در لیگ برتر، برخورداری از مربی در تیم های ملی، حضور ورزشکاران در تیم های ملی، حضور داوران بین المللی در هر دو بخش آقایان و بانوان است. همچنین سپک تا‌کرا  تنها رشته ورزشی است که به نام استان و با حضور صددرصد ورزشکاران بومی موفق به کسب مدال در رقابت های بین المللی شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: