• چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-12784-5
  • خبرنگار : 10142
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

/همه بیایید/

حضور حداکثری در انتخابات، ایران هدفمند و یکپارچه را به جهانیان معرفی می کند

دبیر شورای مبازره با مواد مخدر استان مرکزی حضور حداکثری در انتخابات را پیام اتحاد مردم ایران برای عرصه بین‌الملل توصیف کرد.

نبی‌الله شاه‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، ضمن دعوت تمامی اقشار جامعه به حضور در انتخابات، گفت: هر فرد با هر گرایش سیاسی باید در روز انتخابات پای صندوق رای حاضر شود و نقش خود را برای پیشبرد جامعه‌ای که متعلق به تمامی افراد است، ایفا کند.

وی تاکید کرد: یک کشور با تمام مردمش که در کنار هم زندگی و فعالیت می‌کنند و با یکدیگر همراه و هم‌پیمان هستند معنا پیدا می‌کند و به تبع آن خواسته‌ها و انتظارات نیز شکل می‌گیرد و برای زندگی بهتر تلاش می‌شود.

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی ادامه داد: بی‌شک تمامی افراد جامعه نمی‌توانند به صورت همزمان امور کشور را اداره کنند و باید فردی را به عنوان نماینده حداکثری انتخاب کنند. این انتخاب در واقع نشان‌دهنده اتحاد، همبستگی و در حقیقت نشان‌دهنده یک کشور متحد است.

شاه‌محمدی افزود: این حضور و پیام اتحاد در عرصه‌های بین‌المللی، یک کشور هدفمند و یکپارچه را به جهانیان معرفی می‌کند و به این ترتیب بسیاری از خطرها، تنش‌ها و تهدیدها از چنین کشوری فاصله می‌گیرد. ما نیز مانند سایر دوره‌های انتخابات باید با حضور خود این پیام مهم و ارزشمند را به جهانیان مخابره کنیم.

وی گریزی به دستاوردهای حدود دو سال اخیر در استان مرکزی در بخش مبارزه با مواد مخدر زد و گفت: استان مرکزی در سال 94 در بخش مبارزه با مواد مخدر در جایگاه 22 قرار داشت ولی با تلاش‌های صورت گرفته در سال گذشته این استان توانست رتبه برتر کشور را به خود اختصاص دهد.

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی کاهش تقاضا را نیز از نکات مثبت ناشی از اقدامات انجام شده در بخش مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد و افزود: طبق بررسی‌های انجام شده به دلیل اقداماتی که در راستای فرهنگ‌سازی و آگاه‌سازی جامعه انجام شده کاهش تقاضای مواد مخدر در استان مرکزی را شاهد بوده‌ایم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: