• چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-13384-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار مرکزی:

گفتمان سازي، اعتمادآفريني و آگاهي بخشي رسالت مهم روابط عمومي هاست

استاندار مرکزی در پیامی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، گفت: گفتمان سازی، اعتماد و مشارکت آفرینی و آگاهی بخشی رسالت مهم روابط عمومی هاست .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از پایگاه خبری استانداری، زمانی قمی استاندار مرکزی در این پیام آورده است: بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز ملی «ارتباطات و روابط عمومی»، فرصت مغتنمی است تا حرکت ملی مردم‌داری و مردم‌مداری با قوت و شناخت بیشتر و با گام‌های بلندتر در جهت آرمان‌ توسعه‌ی ارتباطات اجتماعی، اعتلای نهاد روابط عمومی و پیشرفت میهن اسلامی، سرعت و قدرت بیشتری بگیرد .

وی بیان کرده است: بی شک نمادهای توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی یک جامعه در گرو ساز و کارهایی های ارتباطی همچون توزیع عادلانه اطلاعات، روشنگری، مردم مداری و احترام به حقوق انسان ها به منظور افزایش سطح مشارکت مردمی است که ماموریت انجام آن به عهده مدیران روابط  عمومی مجموعه سازمان های دولتی و خصوصی و دیگر فعالان هنر هشتم است .

استاندار مرکزی تصریح کرده است: در جهانی که با  گسترش وسایل ارتباط جمعی و فناوری های نوین اطلاعات به دهکده جهانی شهرت یافته، نقش و اهمیت افکار عمومی در توفیق یا عدم توفیق سیاست ها و برنامه ریزی های مسئولین و مدیران برکسی پوشیده نیست و در این راستا  روابط عمومی ها می توانند به عنوان یکی از بسترها و ظرفیت های اطلاع رسانی و حلقه اتصال سازمان ها و نهادها با رسانه ها و افکار عمومی در جهت پاسخگویی به شهروندان و تقویت ارتباط و اعتماد بین مدیران و مردم  نقش بسزائی داشته باشند.

زمانی قمی ابراز کرده است: اعتمادسازی در جامعه سرمایه بزرگی است که بخش مهم آن با شیوه های اطلاع رسانی هدفمند، شفاف و علمی ایجاد می شود و در این میان رسالت مهم حوزه اطلاع رسانی و روابط عمومی گفتمان سازی، تقویت همگرایی جمعی در امور و انعکاس واقعیت ها می باشد و این موضوعات بر پایه ارزش و اخلاق استوار است .

استاندار مرکزی خاطرنشان کرده است: اینجانب ضمن تبریک روز «ارتباطات و روابط عمومی» به همه صاحب‌نظران، اندیشه ورزان و خدمتگزاران پرتلاش این حوزه، از مساعی و زحمات این عزیزان قدردانی نموده، امیدوارم در راستاي تحقق اهداف والاي نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست های دولت بیش از پیش  موفق و مؤید باشند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: