• پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-5887-5
  • خبرنگار : 10140
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

30 درصد مدارس شهری استان مرکزی شعبه اخذ رای خواهند بود/تعطیلی این مدارس در روز پس از انتخابات

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی با بیان اینکه حدود 30 درصد از مدارس شهری استان به عنوان شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده اند، گفت: تعطیلی مدارس در روز بعد از انتخابات تنها مربوط به مدارسی است که در روز 29 اردیبهشت‌ماه حوزه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا هستند.

شهریار فولادوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، در خصوص شایعاتی مبنی بر اینکه 30 اردیبهشت‌ماه 96 همه مدارس تعطیلند، افزود:‌ در روز شنبه همه مدارس تعطیل نیستند بلکه فقط آن دسته از مدارسی تعطیلند که شعبه اخذ رای هستند.

وی تصریح کرد: با توجه به تراکم کار شعبات که اجرای دو انتخابات را پشت سر خواهند گذاشت و احتمال می‌رود که شمارش آرا تا روز شنبه ادامه یابد، تعطیلی این مدارس در روز شنبه 30اردیبهشت‌ماه پیش بینی شده است.

فولادوند در مورد وضعیت کاری فرهنگیانی که ابلاغ همکاری در حوزه‌های اخذ رای را دارند نیز گفت: وضعیت تعطیلی این فرهنگیان مطابق ضوابط و گواهی‌های اعلامی هیات‌های نظارت و اجرایی انتخابات خواهد بود. ممکن است برخی از فرهنگیان پای صندوق اخذ رای باشند و نتوانند فردای انتخابات در مدرسه‌ محل فعالیت فرهنگی خود که حوزه انتخاباتی نیست حضور یابند، که این دسته از فرهنگیان نیز براساس گواهی‌های هیات‌های نظارت و اجرایی فردای انتخابات تعطیل هستند.

وی در ادامه اظهار کرد: در حال حاضر حدود 30درصد از مدارس شهری استان مرکزی که تعداد قابل توجهی از مدارس را تشکیل می‌دهد به عنوان شعبه اخذ رای در 29 اردیبهشت‌ماه پذیرای رای‌دهندگان هستند. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: