• شنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-3192-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

/بازخوانی وصیت نامه امام (ره)/

نماینده خمین: امام راحل شعار ما می توانیم را در روح و فرهنگ جامعه احیا کرد

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: امام راحل با تشکیل حکومت اسلامی به پشتیبانی ملت، شعار ما می‌توانیم را در روح و فرهنگ جامعه احیا کرد.

محمدابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، افزود: آنچه در وصیت‌نامه سیاسی الهی امام عزیز و در دوران رهبری آن بزرگوار شاهد بودیم، حرکت به سمت خودکفایی با اتکا به ظرفیت‌های درونی بود.

وی بیان کرد: امام عزیز معتقد بود که باید به همه ظرفیت‌ها اتکا کنیم و با بهره‌گیری از استعداد و توان جوانان کشور به استقلال واقعی میهن عزیزمان دست یابیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه با تاکید بر عدم وابستگی کشور به بیگانگان که از توصیه‌های امام بود، اظهار کرد: وابستگی به کشورهای بیگانه عامل نفوذ و تسلط مستکبران عالم به کشور خواهد بود که با اهداف تشکیل حکومت اسلامی و تحقق شعار نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی منافات دارد.

وی گفت: باید با اتکای به استعدادها و بهره‌گیری از توان و نیروی داخلی در درون کشور بتوان استقلال حکومت را حفظ کرد و برای رسیدن به آرمان‌های بلند نظام اسلامی در جهت تفکر امام و رهبری حرکت کرد.

رضایی خاطرنشان کرد: تنها راه استقلال و نجات کشور، اتکا به نیروهای درونی است و امروز نیز رهبری معظم انقلاب با مطرح کردن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به دنبال همان گفتمان امام هستند.

وی بیان کرد: در وضعیت فعلی کشور راهکار برون رفت از مشکلات اقتصادی تکیه به توان داخلی است و برای تقویت تولید ملی باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: