• یکشنبه ۱۴ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-3792-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

فرماندار:

ایجاد فضای همدلی در محلات موجب تسریع در رفع مشکلات می شود

فرماندار محلات گفت: ایجاد فضای همدلی در این شهرستان موجب تسریع در رفع مشکلات می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان محلات ظهر امروز فرماندار، نماینده مجلس شورای اسلامی و اعضای منتخب پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر محلات با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

در این دیدار فرماندار شهرستان محلات ایجاد فضای همدلی و وحدت را زمینه ساز برون رفت از مشکلات عنوان کرد و افزود: این شهرستان با ایجاد فضای همدلی و  وحدت از ظرفیت مناسبی برای رفع مشکلات برخوردار است.

وی در ادامه با تسلیت سالگرد ارتحال امام(ره) اظهار کرد: فرآیند برگزاری انتخابات در این شهرستان عادی بود و انتخابات اخیر طبق روال قانونی برگزار شد.

وی در ادامه تصریح کرد: با حضور و شرکت اقشار مختلف مردم در انتخابات امسال یکی از رکوردهای بالای مشارکت در انتخابات شهرستان محلات به ثبت رسید و فضای برگزاری انتخابات نیز در سطح شهرستان مناسب بود.

فرماندار محلات خاطر نشان کرد: اکنون انتخابات به پایان رسیده و این شهرستان با ایجاد فضای همدلی و وحدت از ظرفیت مناسبی برای رفع مشکلات در حوزه های مختلف برخوردار است که باید از پتانسیل تمامی مسئولان شهرستان برای تحقق این امر بهره برد و برگزاری نشست های دوره ای میان مسئولان اهمیت ویژه ای دارد. 

زینی وند افزود: شورای شهر نیز در این میان یکی از نهادهای مردمی بسیار مهم به شمار می رود و اعضای شورا وظیفه ای دشوار بر عهده دارند که باید پاسخگوی مطالبات شهروندان باشند و تحقق این موارد با همدلی و همکاری میان تمام مسئولان در سطح شهر محقق می شود چراکه با کمک مسئولان فضای خوبی در شهرستان فراهم خواهد شد.

حجت الاسلام ربانی امام جمعه شهر محلات نیز در این دیدار و در سخنانی کوتاه با تسلیت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) بیان کرد: آنچه تاکنون در نظام جمهوری اسلامی ایران به دست آورده ایم ناشی از خوف خداوند بوده است که این امر باید سرلوحه امور قرار گیرد.

حجت الاسلام سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان هم در این دیدار با تسلیت سالگرد ارتحال امام(ره) و تبریک به منتخبان مردم محلات در شورای اسلامی شهر اظهار کرد: بدون شک وجود اختلاف میان مسئولان موجب عدم توسعه مناسب شهر خواهد شد و با انسجام مدیران شهرستان می توان از فرصت همدلی میان مسئولان برای رشد شهر استفاده کرد. 

نماینده مردم محلات و دلیجان در خانه ملت بیان کرد: استفاده اعضای شورای اسلامی شهر از ظرفیت امام جمعه، نماینده مردم در مجلس و فرماندار و برگزاری نشست های دوره ای با آنها برای پیشبرد امور در سطح شهر بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

 سلیمی اظهار کرد: بررسی مهم ترین مشکلات موجود در سطح شهر و انجام اولویت بندی میان آنها و اقدام به رفع چند مشکل مهم موجود در سطح شهر یکی از نکاتی است که باید مدنظر اعضای جدید شورای اسلامی شهر محلات قرار گیرد تا شاهد رشد بیش از پیش شهر در ابعاد مختلف باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: