• دوشنبه ۱۵ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-4092-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

دری نجف آبادی:

سهل انگاری که منجر به آسیب دیدن انقلاب شود گناهی نابخشودنی است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: امروز وظیفه ما در برابر امام، رهبری، شهدا و آرمان بزرگ غدیر و کربلا و امام زمان(عج) بسیار مهم و سنگین است و اگر سهل انگاری ما باعث شود این انقلاب آسیب ببیند گناه بزرگ و نابخشودنی را مرتکب شده ایم.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در جلسه مشترک شورای اداری استان و شهرستان خمین با بیان اینکه امروز بیعت مان را با امام راحل تجدید می کنیم، افزود: پس از امام، فرصت بسیار نورانی پیش آمد و خبرگان با رهنمودهای امام راحل بهترین تصمیم را اتخاذ کرده و رهبری فرزانه و حکیم را برای ملت انتخاب کردند.

وی افزود: خداوند به امام راحل توفیق داد نمونه و نمادی از غدیر، امامت، ولایت، سیاست اسلامی، سیاست در متن دیانت و دیانت در متن سیاست، سیاست در متن اخلاق و اخلاق در متن سیاست را به جهان ارائه کند. امام این راه را در آغاز قرن 21 به بشریت نشان داد.

دری نجف آبادی با اشاره به جنایات اخیر در افغانستان، اظهار کرد: این جنایات با حمایت مدعیان دروغین دموکراسی رخ می دهد و این جنایتکاران اعم از تکفیری ها، القاعده، طالبان و داعش با تکیه بر حمایت های مالی آل سعود کار می کنند و اهداف تمامی این توطئه ها اینست که اسراییل و آمریکا در امان باشند و جمهوری اسلامی،   ولایت فقیه و ولایت اهل بیت(ع) وجود نداشته باشد.

وی با بیان اینکه آنها حکومت الهی که مبنای آن دین و اخلاق است و حاکم آن خود را خدمتگزار مردم می داند را نمی خواهند، گفت: امام راحل به مال دنیا وابستگی نداشت و همواره به ساده زیستی و وحدت کلمه تاکید کرد.

دری نجف آبادی افزود: ساده زیستی مدیران و مسئولان، قناعت و صرفه جویی و مجاهدت همه جانبه و مستمر و بدون وقفه مورد تاکید امام است.

وی با بیان اینکه ملت ما در انتخابات کار بزرگی را به انجام رساند، گفت: ملت ما هیچگاه دو شاخه نبوده و نخواهد بود. در مدیریت های کلان نباید ناهماهنگی وجود داشته باشد. دولت مسئول همه است و باید این کشور را پیش ببرد و در این مسیر انتقاد سازنده آری کارشکنی هرگز .

وی خاطرنشان کرد: مقابله و ستیزه تنها باید در برابر اسراییل و امریکا باشد. همه باید پشت سر رهبری حرکت کرده و این کشور را به سمت قله های با عظمت ببریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: