• چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-4592-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

امام جمعه ساوه: ایجاد تنش‌های کاذب و بی‌حاصل در کشور مایه تاسف است

امام جمعه ساوه با بیان اینکه ایجاد تنش‌های کاذب و بی‌حاصل در کشور باعث تاسف است، افزود: تمامی افرادی که اقدام به جوسازی‌های بی‌نتیجه در خصوص اتفاقات اخیر این شهر کردند را به رعایت تقوا و مدنظر قراردادن رضایت الهی توصیه می‌کنم.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، حجت‌الاسلام سید‌ابراهیم حسینی در پنجاه‌ویکمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ساوه با اشاره به اظهار نظرات و اتفاقاتی که درخصوص بخشی از سخنان وی در خطبه‌های نماز جمعه صورت گرفت، گفت: در این سخنان تمام بحث ما موضوع حجاب و عفاف بود و از طرح فتنه‌انگیز چهارشنبه‌های سفید در جامعه انتقاد کردیم.

وی افزود:  برخی به دنبال جوسازی و معکوس مطرح کردن موضوعاتی بودند که در این سخنان مطرح شد در حالی که  وقتی خطبه‌های نماز تمام شد هیچ یک از مخاطبان و نمازگزاران به صحبت ها اعتراضی نکردند و پس از رسانه ای شدن هم تا عصر روز شنبه مطلب جهت داری مطرح نشد تا اینکه یک فرد معلوم الحالی شروع به موج سازی کرد و برخی هم نادانسته به این موضوع دامن زدند.

امام جمعه ساوه با تاکید بر اینکه ریشه این جوسازی ها تبلیغات رسانه های بیگانه و در جای دیگری است، افزود: بنده هیچگاه قصد توهین به فرد یا افرادی را نداشتم و ناموس مردم را ناموس خودم می دانم. نه اسلام به بنده چنین حقی داده است و نه خودم چنین قصدی داشتم و در داخل شهر هم یک عده جوسازی کردند که باید با آنها برخورد جدی شود.

وی با بیان اینکه  برخی در تلاش بودند با جوسازی و تنش آفرینی به دنبال تضعیف جایگاه امام جمعه ساوه باشند، گفت: بنده از روزی که به امامت جمعه ساوه منصوب شدم تمام تلاشم دفاع تمام قد از انقلاب، نظام و رهبری بوده است و در برابر تمامی انحرافات، محکم و استوار ایستاده ام. افراد مغرض بدانند که فضاسازی ها ذره ای در عزم و اراده بنده تغییری ایجاد نخواهد کرد، بلکه ثابت قدم نیز خواهم شد.

حجت‌الاسلام حسینی با تاکید بر اینکه هیچگاه مخالف دولت نبوده و نیستم، گفت: دولتی که تنفیذ و امضای رهبر معظم انقلاب را دارد مقبول همه ملت است و تضعیف دولت را حرام و آن را در راستای تضعیف نظام می دانم. تضعیف غیر از انتقاد است و هرگاه انتقادی داشته باشیم قطعا آن را مطرح می کنیم که نمونه آن انتقاد از سند 2030 بود .

وی در ادامه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها اشاره کرد و گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان بود و مهمتر از آن اینکه بعد از انتخابات ملت ایران با بصیرت تمام به نتیجه تمکین کردند و مانند فتنه 88 نظام را به چالش نکشیدند.

امام جمعه ساوه در ادامه با تاکید بر اینکه نباید فرصت برای خدمت را از دست بدهیم، گفت: باید با اتحاد و همدلی و پیوستگی به دنبال پیشرفت و توسعه کشور و برطرف کردن مشکلات مردم باشیم.

وی در ادامه به درک فیوضات معنوی روزهای باقیمانده ماه مبارک رمضان تاکید کرد و با توجه به تحولات منطقه و جریان سازی کشورهای مرتجع عربی خواستار حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس شد و حادثه تروریستی امروز مجلس و حرم امام (ره) را محکوم کرد.

حجت الاسلام حسینی همچنین با اشاره به موضوع غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان بر بسیج همه دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی شهرستان برای اجرای پربار برنامه‌های طرح اوقات فراغت تاکید کرد.

وی در ادامه با تشریح دستور جلسه شورای فرهنگ عمومی به موضوع ساماندهی نقاط حاشیه‌نشین، گزارش فرمانداری در خصوص جلسه کمیته بازآفرین، کمیته دانشجویی و مرکز پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و نیز طرح اوقات فراغت پرداخت که هر یک از اعضا نیز به بیان نقطه نظرات خود در این موارد پرداختند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: