• شنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-14784-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

محاسبه تعرفه برق گرمسیری ساوه همانند قم، در حال پیگیری است

مدیر توزیع برق شهرستان ساوه گفت: ساوه جزو مناطق گرمسیری است و محاسبه تعرفه برق ساوه براساس این ویژگی همانند قم، توسط نماینده مردم ساوه و زرندیه در حال پیگیری است.

محمد مطهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، افزود: محاسبه تعرفه برق ساوه همانند مناطق گرمسیری در سال‌های پیش توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادوار گذشته پیگیری می‌شد ولی هم‌اکنون تعرفه برق مصارف خانگی شهر ساوه مدت سه سال است که در دو ماه تیر و مرداد در سطح چهار محاسبه می‌ شود.

وی بیان کرد: به دلیل اینکه ساوه گرمترین شهرستان استان مرکزی است و از لحاظ گرمسیری دارای شرایط مشابهی با شهر قم است و در این دو ماه از سال گرمای هوای ساوه با قم تفاوت چندانی ندارد، لذا پیگیری‌ها برای محاسبه تعرفه برق گرمسیری ساوه همانند قم در سه ماه از سال یعنی ماه‌های خرداد، تیر و مرداد در دستور کار قرار گرفته است.

مطهری ادامه داد: پیگیری محاسبه تعرفه برق گرمسیری ساوه همانند قم و رساندن آن به سطح سه برای مدت سه ماه از طریق نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی انجام شده و با ا نجام مذاکرات و مکاتبات با وزارت نیرو به دنبال عملیاتی شدن آن هستند.

وی خاطرنشان کرد: محاسبه تعرفه برق گرمسیری ساوه همانند قم و دیگر شهرهای گرمسیری کشور، صرفا برای مصارف خانگی است و مصارف کشاورزی، عمومی، تجاری، صنعتی و سایر مصارف از این امتیاز برخوردار نخواهند بود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: