• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-6892-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

آصفری:

ایران در برقراری امنیت منتظر مجوز هیچ نهاد بین المللی نخواهد ماند

مدیر کل امور حقوقی و مجلس ستاد امربه‌معروف و نهی‌از‌منکر گفت: حمله موشکی سپاه به مواضع داعش نشان داد که جمهوری اسلامی ایران در برقراری امنیت نیاز به مجوز هیچ نهاد بین‌المللی و تصمیم‌گیری ندارد.

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، افزود: حمله موشکی نیروهای سپاه علیه گروهک‌های تروریستی داعش در سوریه یک شور و شعف خاص را در بین ملت ایران و تمامی ملل آزادیخواه جهان اسلام ایجاد کرد.

وی بیان کرد: اقدام سپاه پاسخ محکمی به جنایتکارانی بود که خون مردم مظلوم و بی‌گناه را بر زمین می‌ریزند و بیانگر توان بالا و قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران است.

وی گفت: پیام دیگر این حمله مقتدرانه به آمریکایی ها و مستکبران عالم این است که متوجه باشند که در برابر ایران مقتدر و توانمند مراقب رفتارهای خود بوده و با ادبیات تهدید با این ملت سخن نگویند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم در ادامه تصریح کرد: اگر جمهوری اسلامی ایران نخواسته است که در مقابل بدرفتاری آمریکایی‌ها در خصوص نقش برجام و اعمال تحریم‌های جدید و مصوبات آن اقدامی انجام دهد بر مبنای نرمش قهرمانانه‌ای است که سیاست این نظام است و اگر سنای آمریکا بخواهد نظام اسلامی را از حق قانونی خود محروم کند، بداند که اقدام متقابل ایران به نفع غرب نخواهد بود.

آصفری در ادامه گفت: یک پیام مهم این حمله موشکی به جریان تکفیری این بود که چنانچه بخواهند تحرکات تروریستی در داخل کشور ایران انجام دهند، پاسخ ملت ایران کوبنده‌تر بوده و نیروهای مسلح این کشور همواره از مرزهای آبی، خاکی و دریایی این سرزمین دفاع خواهند کرد.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن همواره ثابت کرده است که توان مقابله با هر گونه تهدیدی را دارد و در حمله موشکی سپاه نیز بدون توجه به هرگونه تصمیم‌سازی یا تصمیم‌گیری مجامع بین‌المللی اقتدار کشور را به رخ جهان کشید.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: