• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-6992-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

توسعه گردشگری، اولویت‌ مهم ستاد اقتصاد مقاومتی محلات

فرماندار محلات گفت: توسعه گردشگری از اولویت‌های مهم ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، زینی وند در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی شهرستان با اشاره به تلاش مسئولان کشور برای رفع مشکلات شهروندان در زمینه‌های مختلف اظهار کرد: امروز آسیب های اقتصادی و اجتماعی به‌عنوان دو مشکل مهم شناخته می‌شوند که برنامه‌ریزی‌ها بر کاهش آنها متمرکزشده است .

فرماندار محلات با اشاره به توجه ویژه دولت به جلسات اقتصاد مقاومتی ومصوبات آنها گفت: اقتصاد مقاومتی مورد توجه خاص دولت بوده  و در این راستا وزرای دولت مسئولیت برگزاری جلسات اقتصاد مقاومتی در استان‌ها را بر عهده ‌داشته و مصوبات این جلسات دارای اهمیت فراوانی  است. تحقق واجرای دقیق مصوبات جلسات اقتصاد مقاومتی از دغدغه‌های مهم دولت به شمار می‌رود .

رئیس کار گروه اقتصاد مقاومتی شهرستان محلات ورود جدی ادارات در به ثمر نشستن مصوبات جلسه را مهم عنوان و تاکید کرد: به‌ منظور برطرف شدن مشکلات دو حوزه فوق تصمیم‌گیری در این جلسات اهمیت زیادی دارد و از دل جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی نتایج خوبی حاصل می‌شود که برای پربارتر شدن آن ادارات مختلف باید با ورود جدی به عرصه، برنامه‌های عملی خود در این راستا را ارائه دهند .

فرماندار شهرستان محلات با تأکید بر توجه به ایجاد مشاغل خانگی بیان کرد: ایجاد شغل‌های فوق از اهمیت زیادی برخوردار است و تحقق آن باید در دستور کار ادارات قرار گیرد و با توجه به پتانسیل‌های شهرستان محلات امکان معرفی محلات به‌عنوان شهرستان الگو در بحث ایجاد مشاغل پایدار وجود دارد .

زینی وند خاطرنشان ساخت: در وهله اول یکی از موارد مهم در صدور مجوزهای لازم برای افراد سرمایه‌گذار، ارزیابی پروژه‌های مدنظر آنها توسط کارشناسان ادارات است و پس از بررسی‌های دقیق، سرمایه‌گذاران واقعی می‌بایست به ‌صورت جدی مورد حمایت دستگاه‌های مرتبط قرار گیرند .

فرماندار محلات خاطر نشان کرد: توسعه روستای آبگرم و آبدرمانی به دلیل ماهیت آن از اهمیت فراوانی برخوردار است و یکی از سیاست‌های مهم در سطح شهرستان توسعه صنعت گردشگری و احداث واحدهای استاندارد در این منطقه برای جذب حداکثری گردشگران است .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: