• چهارشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-1687-5
  • خبرنگار : 10140
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

امسال 40 عنوان نمایشگاه در استان مرکزی برگزار می‌شود

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گفت: در نظر داریم تا پایان سال جاری، 40 عنوان نمایشگاه سراسری تخصصی و عمومی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان برگزار کنیم.

مهدی جهان میرزایی، در حاشیه برگزاری اولین نشست هم‌اندیشی مدیران و مجریان نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی که امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی گفت: در این نشست که در راستای شناسایی موانع و چالش‌های پیشروی صنعت نمایشگاهی استان برگزار شد، راهکارهای تعامل هرچه بهتر در برگزاری نمایشگاه‌ها در استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان به ضرورت ایجاد هماهنگی بیشتر میان ادارات دولتی، متصدیان برگزاری و مجریان نمایشگاهی اشاره کرد و افزود: شرکت نمایشگاه‌ها همواره به عنوان حلقه واسط میان دست اندرکاران برگزاری تلاش می‌کند هماهنگی‌های لازم را جهت افزایش کیفیت نمایشگاه‌ها انجام دهد .

جهانمیرزایی گفت: طی برنامه ریزی‌های صورت گرفته امسال این شرکت در نظر دارد ۴۰ عنوان نمایشگاه سراسری تخصصی و عمومی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان برگزار کند.

وی افزود: مجریان نمایشگاه‌ها و پیمانکاران خدماتی با شرکت در این نشست‌ها به ارائه نقطه نظرات خود نسبت به ارائه راهکارهای مناسب در برگزاری نمایشگاه‌ها پرداخته و مشکلات خود را در فضایی صمیمانه با مدیران مرتبط در میان گذاشته و هماهنگی‌های لازم در برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه های استان را انجام می‌دهند. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: