• پنجشنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 964-5492-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

وزیر ورزش و جوانان:

با تکمیل زیرساخت‌ها خبرهای خوشی از ورزش استان مرکزی خواهیم شنید
دیدار سرخابی ها در آلمان منوط به فراهم شدن شرایط

وزیر ورزش و جوانان گفت: استان مرکزی در بسیاری رشته‌های میدانی و سالنی دارای استعدادهای مختلفی است و اگر زیرساخت‌ها و بخش سخت‌افزاری آماده شده و امکانات مناسب‌تری در استان فراهم کنیم، حتما خبرهای خوشی در آینده از ورزش استان مرکزی خواهیم شنید.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، مسعود سلطانی فر در جریان بازدید از استادیوم 15 هزار نفری اراک در جمع خبرنگاران در خصوص اهداف سفر به اراک گفت: استان مرکزی استان بنده است چراکه حدود 25 سال قبل اینجا استاندار بوده‌ام و خاطرات خوبی از این استان دارم.

وی اظهار کرد: بازدید از وضعیت پروژه‌های در دست اجرا از برنامه های این سفر است. تلاش می کنیم ترتیبی اتخاذ شود که با همکاری استاندار و نمایندگان استان در مجلس از محل ردیف‌ها و محل‌های مختلف این پروژه‌ها هرچه سریعتر به اتمام برسد.

سلطانی فر با اشاره به پروژه سالن 3500 نفری اراک اظهار کرد: فونداسیون این پروژه اجرا شده و اسکلت آن نیز در حال حمل و نصب است و با وجود اینکه پروزه بزرگی است، مسئولان استان قول داده‌اند تا حداکثر یکسال آینده آنرا تکمیل کنند.

وی افزود: این پروژه می‌تواند امکان خوبی برای ورزش‌های سالنی استان باشد چراکه استان مرکزی در بسیاری رشته‌های میدانی و سالنی دارای استعدادهای مختلفی است و اگر این زیرساخت‌ها و بخش سخت‌افزاری آماده شده و امکانات مناسب‌تری در استان فراهم کنیم، حتما خبرهای خوشی در آینده از ورزش استان مرکزی خواهیم شنید.

سلطانی فر در خصوص دیگر برنامه های سفر به استان مرکزی گفت: جلسه‌ای با هیات های ورزشی و سمن‌های جوانان برای شنیدن و بررسی مسائل و مشکلات آنان و جلسه‌ای نیز با مدیران استان خواهیم داشت. در جلسه با مدیران استان مسائل و مشکلات ورزش استان بررسی و پیگیری خواهد شد و مسائل دستگاه های اجرایی دیگر نیز استماع و از طریق وزرای مربوطه پیگیری خواهد شد.

وی در خصوص پروژه دهکده المپیک اراک نیز اظهار کرد: عصر امروز از این پروژه نیز بازدید خواهیم کرد و با هماهنگی استاندار موضوع این پروژه نیز پیگیری می شود تا به مرور زمان تکمیل شود، اما فعلا پروژه‌های نیمه‌کاره موجود در سطح شهر در اولویت پیگیری جهت اتمام هستند و در یکسال آینده به پروژه دهکده المپیک نیز خواهیم پرداخت.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص دیدار سرخابی‌های پایتخت در آلمان نیز اظهار کرد: اگر شرایط و زمینه فراهم شود، این دیدار برگزار می‌شود، انجام این مهم منوط به انجام هماهنگی با مسئولان ورزش آلمان و انجام مقدمات لازم است.

وی در پاسخ به سوالی درخصوص حضورش در دولت بعد گفت: این موضوع را از دکتر روحانی بپرسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: