• پنجشنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-2885-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

نشست ادبی روز قلم در زرندیه برگزار شد

همزمان با 14 تیرماه روز قلم به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرندیه نشست ادبی شاعران، ادیبان و نویسندگان شهرستان با حضور جمعی از مسئولان در محل این اداره برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، جعفر نخستین فرماندار شهرستان زرندیه در این مراسم گفت: اصحاب فرهنگ و هنر همیشه نقش بسزایی در فعالیت‌های اجتماعی ایفا کرده‌اند.

وی ادامه داد: این اهل قلم بوده‌اند که با ثبت وقایع مهم تاریخی در انتقال تجربیات گذشتگان به نسل‌های بعدی نقش داشته‌اند و اگر نبودند این اهالی قلم شاید جایگاه واقعی علم ودانش، فرهنگ و هنر و بویژه تکنولوزی در عصر حاضر این نبود.

احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه هم در این نشست بر اهمیت مسائل فرهنگی هنری و نقش آن در پیشرفت جامعه تاکید کرد و گفت: توسعه شهرستان می‌بایست متوازن باشد به صورتی که توسعه فرهنگی شهرستان همگام با توسعه صنعتی و کشاورزی مدنظر قرار گیرد و این میسر نخواهد بود مگر با همت مسئولین و اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان که دست به دست هم داده و این مهم را محقق کنند.

در ادامه این مراسم شاعران و ادیبان شهرستان زرندیه به قرائت تازه ترین آثار خود پرداختند.

تکنوازی سه تار استاد بهروز مبصری و تقدیر از دکتر خسرو امیرحسینی و ابراهیم ضیایی از ادبای شهرستان از دیگر برنامه‌های این نشست ادبی بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: