• یکشنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 964-1787-5
  • خبرنگار : 10003
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

جهاد دانشگاهی مرجعی قابل اطمينان براي متوليان توسعه و پيشرفت استان است

فرمانده سپاه روح الله استان مركزي گفت: رويكرد جديد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حركت به سمت پژوهش و انجام اقدامات بر اساس تحقيقات كاربردي است .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سردار محسن کریمی در بازدید از مركز فوق تخصصي درمان ناباروري جهاددانشگاهي استان مرکزی، با تقدیر از اقدامات صورت گرفته توسط این نهاد در استان افزود: رويكرد جديد سپاه، حركت به سمت پژوهش و انجام اقدامات بر اساس تحقيقات كاربردي است که در این راستا خواستار همکاری مشترک با معاونت پژوهشي جهاددانشگاهي هستیم .

و ی ضمن تشريح مأموريت ها و فعاليت هاي سپاه روح الله استان مرکزی در زمينه دانش و پژوهش، بر انجام فعاليت مشترك با جهاددانشگاهي تأكيد كرد .

غلامرضا فتح آبادي مدير كل دفتر اجتماعي و امور فرهنگی استانداری مرکزی نیز در این دیدار، ضمن ابراز خرسندي از تشكيل چنين جلسه اي، خواستار انجام پژوهش هاي مشترك كاربردي براي رفع و حل معضلات و مشكلات استان مركزي و شهر اراك در ابعاد مختلف اجتماعي، فرهنگي و اقتصادي شد .

وی افزود: جهاددانشگاهي استان با توجه به انجام طرح هاي پژوهشي متعدد كيفي و وجود تجارب گرانسنگ و با بهره گیری از اعضاي هيئت علمي پژوهشي، مي تواند به عنوان مرجع قابل اطميناني براي همه متوليان توسعه و پيشرفت همه جانبه استان در مسائل مختلف محل رجوع و مورد وثوق باشد.

براساس این گزارش، مهدي مباركي معاون پژوهش و فناوري جهاد دانشگاهی استان مرکزی نیز در این جلسه به تشریح فعاليت ها، توانمندي ها و ظرفيت هاي جهاددانشگاهي در زمينه هاي پژوهشي پرداخت .

وی ضمن تأكيد بر مشترك بودن اهداف دو نهاد انقلابی سپاه پاسداران و جهاد دانشگاهی، بر انجام فعاليت هاي پژوهشي و تحقيقاتي مشترك تأكيد كرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: