• دوشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 964-1887-5
  • خبرنگار : 10003
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در جهاد دانشگاهی عنوان کرد:

برنامه‌ریزی گسترده جهت برگزاري رويدادهاي كارآفريني در استان مرکزی

مدير سازمان تجاري سازي فناوري و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهي استان مركزي از برنامه ریزی گسترده در راستای برگزاري رويدادهاي كارآفريني در سطح استان خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، محمدرضا آقاجاني در دیدار با رئيس مركز تحقيقات كشاورزي شهرستان خمين با اعلام این مطلب افزود: هدف از برگزاری رویدادهای کارآفرینانه، آشنایی جامعه دانشگاهی به عنوان صاحبان کسب و کارهای نوآورانه آینده با روندهای جدید در حوزه های مختلف مانند تکنولوژی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ... است .

وی در ادامه معرفی فرآیندهای کسب و کار و مکانیزیم های مرتبط با محیط کسب و کار، ایده پردازی تکنولوژی مالی با تکیه بر مطالعات موردی و معرفی محورهای تکنولوژی های جدید با تکیه بر مطالعات موردی را از دیگر اهداف برگزاری رويدادهاي كارآفريني در سطح استان عنوان کرد .

براساس این گزارش، در این دیدار عادل غدیری رئيس مركز تحقيقات كشاورزي و مسئول ايستگاه تحقيقات ملي لوبياي شهرستان خمين از اقدامات صورت گرفته در جهاد دانشگاهی استان مرکزی در جهت برنامه ریزی و برگزاری رويدادهاي كارآفريني را اقدامی موثر و قابل تقدیر در این حوزه ارزیابی کرد.

وی در ادامه خواستار برگزاري رويدادهاي كارآفريني در اين شهرستان با موضوع لوبيا شد و افزود: ایستگاه ملی تحقیقات خمین ارتقا یافته و عنوان نخستین پردیس تحقیقات و آموزش لوبیای کشور را به خود گرفته است .

غدیری در پايان از ارائه و توليد 1500 گونه لوبيا در اين ايستگاه خبر داد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: