• دوشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-3585-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

دومین دوره طرح دانشجو معلم قرآن کریم در استان مرکزی به کار خود پایان داد

اردوی آمادگی دومین دوره طرح دانشجو معلم قرآن کریم به همت سازمان فعالیت‌های قرآنی جهاد دانشگاهی استان مرکزی برگزار شد .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، زهره نعمتی پریدری در اینباره گفت: ثبت‌نام این دوره از اسفند ۹۵ آغاز شده و آزمون اولیه نیز اردیبهشت‌ماه امسال برگزار شد.

وی با بیان اینکه از ۸ تیرماه دوره‌های آمادگی برای دانشجویانی که آزمون اولیه را با موفقیت پشت سر گذاشتند آغاز شد، اظهار کرد: این دوره ها در دو بخش بانوان ۲۷ نفر و آقایان ۲۰ نفر برگزار شد.

وی تصریح کرد: دانشجویانی که نمره قبولی و مدرک معتبر اخذ کنند می‌توانند به عنوان دانشجو معلم قرآن کریم در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز تدریس کنند .

وی هدف از اجرای این طرح را ایجاد پویایی در میان قشر دانشجو و توسعه فرهنگ قرآنی در دانشگاه‌های استان عنوان کرد و گفت: این طرح می‌تواند زمینه اشتغال و پیشرفت جوانان علاقمند به علوم قرآنی را فراهم کند، چنانکه تعدادی از دانشجویان دوره اول نیز مشغول به تدریس شدند .

گفتنی است، دومین دوره طرح دانشجو معلم قرآن کریم استان مرکزی با برگزاری آزمون پایانی و اردوی «با قرآن در طبیعت» به عنوان اختتامیه به کار خود پایان داد .

آزمون کتبی دومین دوره طرح تربیت دانشجو معلم قرآن کریم به همت سازمان فعالیت‌های قرآنی جهاد دانشگاهی، امروز، ۱۹ تیرماه در دانشگاه اراک برگزار شد .

آزمون شفاهی این طرح دیروز برگزار شد و امروز نیز آزمون کتبی با حضور ۴۷ نفری که مجوز حضور در دوره را کسب کرده بود برگزار شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: