• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-2991-5
  • خبرنگار : 10142
  • منبع خبر : ----

تطبیق 99.70 درصدی نازل‌های سوخت مایع استان مرکزی با استاندارد ملی

مدیرکل استاندارد استان مرکزی از تطبیق 99 و 70 درصدی نازل‌های سوخت جایگاه‌های عرضه سوخت مایع استان با استاندارد ملی خبر داد.

ساحل سها در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، طی 12 ماهه سال 95گذشته 1780 نازل عرضه سوخت مایع در سطح استان مرکزی مورد آزمون دوره ای قرار گرفته است .

وی اظهار کرد: به منظور نظارت بر صحت عملکرد نازل های سوخت مایع، طبق قوانین و دستور العمل های سازمان ملی استاندارد ایران همه نازل های عرضه سوخت مایع موجود در جایگاه ها طی بازدیدهای مشترک با شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی طی دو نوبت در سال مورد آزمون قرار می گیرند که در سال 1395 از این تعداد 99.70 درصد از نازل های سوخت مایع دارای صحت عملکرد و مطابقت با استاندارد بوده اند.

سها خاطر نشان کرد: نازل های مردود پس از رفع نقص و انجام آزمون مجدد و کسب اطمینان از عملکرد آنها اجازه فعالیت خواهند داشت و در غیر این صورت از فعالیت آنها جلوگیری می شود .

وی افزود: با توجه به برنامه عملکرد سال 1395 این اداره کل موظف به نظارت و آزمون  1576 نازل سوخت مایع بوده که در سال گذشته 1780 مورد آزمون با تحقق 114 درصدی برنامه عملکرد صورت پذیرفته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: