• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-3891-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

حضور 18 کشور در دهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ نیم‌ور محلات

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت محلات گفت: 350 تاجر بین‌المللی از 18 کشور دنیا در بخش خریداران دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ نیم‌ور محلات حضور خواهند داشت .

رضا ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، افزود: از سال گذشته و پس از صدور مجوز نمایشگاه دائمی و بین‌المللی سنگ نیم‌ور محلات اقدامات زیر بنایی آغاز و رایزنی‌های مختلف توسط مجری نمایشگاه انجام گرفت که ماحصل این فعالیت‌ها منجر به افزایش فضای ناخالص نمایشگاه تا 90 هزار و فضای خالص تا 40 هزار متر مربع شد .

وی در خصوص سایر اقدامات گفت: ایجاد 5 هزار مترمربع سوله جدید، تکمیل ساختمان اداری، ورودی نمایشگاه و امکانات رفاهی از جمله پروژه‌های عمرانی شرکت نمایشگاهی یکتاسنگ در این دوره از نمایشگاه است.

ملکی از حضور معادن خارجی در این دوره از نمایشگاه خبر داد و افزود: برای اولین بار در کشور بهره برداران معادن از چهار کشور خارجی امسال برای حضور در نمایشگاه دهم اعلام آمادگی کرده‌اند، همچنین 350 تاجر از 18 کشور در بخش جذب خریداران امسال در نمایشگاه حضور خواهند داشت .

رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان محلات در پایان گفت: این نمایشگاه از 25 تا 28 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی سنگ نیم‌ور محلات برگزار خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: