• یکشنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 964-2987-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

همكاري علمی جهاددانشگاهي ساوه با شوراي شهر زاويه

در جریان دیدار سرپرست مركز علمي كاربردي و آموزش تخصصي جهاددانشگاهي ساوه با امام جمعه، شوراي شهر و مسئولين شهرداري زاويه بر همکاری علمی بین این مرکز با مدیریت شهری زاویه تاکید شد.

به گزارش ایسنا، در اين دیدار امام جمعه زاويه در خصوص جايگاه و منزلت علم و دانش در اسلام سخن گفت و افزود: جايگاه علمي ايران حاصل زحمات امام راحل و فرزند خلف ايشان مقام معظم رهبري و خون شهداست كه بايد آن را پاسداشت.

وی در ادامه به كلام حضرت اميرالمومنین علی(ع) خطاب به كميل در مورد مقايسه علم و ثروت اشاره كرد و گفت:  علم در آموختن افزايش مي‌يابد ولي ثروت در مصرف كاهش مي‌يابد.

در اين جلسه كه اعضاي شوراي شهر فعلی و منتخب مردم حضور داشتند، امام جمعه زاویه شروع كار شوراي جديد را با مسائل علمي و فرهنگي به فال نيک گرفت و آنرا از نشانه‌هاي خير و بركت برای شوراي جديد برشمرد.

به گزارش ایسنا، در ادامه رضا معماريان سرپرست مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي ساوه گزارشي از عملكرد جهاددانشگاهي ارائه كرد و از برنامه هاي آتي اين مركز در زمينه آموزش‌هاي تخصصي و كارآفريني خبر داد و گفت: در صورت همكاري شوراي شهر زاويه اين مركز آماده ارايه خدمات به مردم شهيد پرور زاويه خواهد بود.

حسین رفيعي معاون اجرايي مركز آموزش‌هاي عمومي و تخصصي جهاددانشگاهي ساوه نيز گزارشي از فعاليت‌هاي جهادانشگاهي در حوزه پژوهشي و پزشكي نيز ارايه كرد و بر آمادگي جهاددانشگاهي ساوه در ارائه خدمات به مردم زاويه تاكيد كرد.

در اين جلسه همچنين اعضاي شوراي شهر زاويه در خصوص همكاري همه جانبه با جهاددانشگاهي اعلام آمادگی کردند و اين مهم را نويد امیدبخشیي براي مردم زاويه برشمردند.

در اين جلسه اعضاي شوراي شهر زاويه بر همكاري در سه زمينه فرهنگي، آموزشي و اشتغال با جهاددانشگاهي تاكيد كردند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: