• یکشنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-3287-5
  • خبرنگار : 10140
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

افزایش 7.5 درصدی مراجعین سرپایی تصادف به مراکز پزشکی قانونی استان مرکزی

مدیرکل پزشکی قانونی استان مرکزی گفت: آمار مراجعه مصدومین ناشی از تصادف به مراکز پزشکی قانونی استان مرکزی در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 7.5 درصد افزایش داشته است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از روابط عمومی پزشکی قانونی استان، دکتر علی رضایی گفت: طی سه ماهه نخست امسال، هزار و 858 مصدوم تصادف به مراكز پزشكي قانوني استان مرکزی مراجعه كردند.

وی افزود: اين رقم در مقايسه با مدت مشابه سال قبل كه آمار مراجعين تصادف  هزار و 738 نفر بود، 7.5 درصد افزایش يافته است. از كل مراجعين تصادف در اين مدت هزار و 273 نفر مرد و 585 نفر زن بودند .

رضایی تصریح کرد: در اين مدت اراک با 903 نفر و ساوه با 396 نفر، بيشترين و آشتیان با 9 نفر كمترين آمار مراجعين سرپایی تصادف را داشته اند .

وی افزود: در سه ماهه نخست سال 1396 بيشترين آمار مراجعين سرپایی تصادف به مراكز پزشكي قانوني استان مرکزی با 637 نفر در فروردین ماه و كمترين آن با 602 نفر در اردیبهشت ماه به ثبت رسيده است.

وی همچنین آمار فوتی‌های ناشی از حوادث وسایل نقلیه در سه ماهه نخست سال 1396 در استان مرکزی را 138 مورد عنوان کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 21 درصد افزایش را نشان می‌دهد. 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: