• یکشنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-17084-5
  • خبرنگار : 10140
  • منبع خبر : ----

افزایش 1.1 درصدی مراجعین سرپایی حوادث کار به مراکز پزشکی قانونی استان مرکزی

آمار مراجعه مصدومین ناشی از حوادث کار به مراکز پزشکی قانونی استان مرکزی در سه ماهه نخست سال 1396 نسبت به مدت مشابه سال گذشته 1.1 درصد، افزایش داشت .

علی رضایی مدیرکل پزشکی قانونی استان مرکزی در اینباره به خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی گفت: در سه ماهه نخست سال 1396 تعداد 176 مصدوم حادثه کار به مراكز پزشكي قانوني استان مرکزی مراجعه كردند. اين رقم در مقايسه با مدت مشابه سال قبل كه آمار مراجعين حادثه کار 174 نفر بود، 1.1 درصد افزایش يافته است .

وی با بیان اینکه از كل مراجعين سرپایی حادثه کار در اين مدت  171 نفر مرد و 5 نفر زن بودند، اظهار کرد: در اين مدت اراک با 78 نفر و ساوه با 41 نفر، بيشترين و آشتیان و خنداب هرکدام با یک نفر كمترين آمار مراجعين سرپایی حادثه کار را داشته اند .

رضایی گفت: در سه ماهه نخست سال 1396 بيشترين آمار مراجعين سرپایی حادثه کار به مراكز پزشكي قانوني استان مرکزی با 84 نفر در خردادماه و كمترين آن با 35 نفر در فروردین ماه به ثبت رسيده است .

به گفته وی، آمار فوتی‌های ناشی از حوادث کار در سه ماهه نخست سال 1396 در استان مرکزی 11 مورد بوده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 15 درصد کاهش نشان می دهد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: