• یکشنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-4185-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

31 مرداد؛

آخرین فرصت ارسال آثار به چهارمین جشنواره مشارکت ملی گردشگری

سرپرست معاونت گردشگری اداره کف میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: چهارمین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد میهمان‌نوازی در سطح کشور برگزار می‌شود و شرکت کنندگان تا 31 مرداد ماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند .

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی استان سید حسن حسینی ضمن اعلام خبر فوق، گفت: مهمان‌دوستی در گذشته هم جزو ویژگی‌های اخلاقی این محسوب می شد و هم قسمتی از آداب معاشرت با اقوام و گروه ها و مهمانان بوده است. از همین رو باز زنده سازی یا اصلاح این رویکرد، آنهم در دوره ای که فرهنگ ایرانی عرصه تاخت و تاز و فرهنگ های بیگانه است امری الزامی و حیاتی است .

وی افزود: سازمان میراث فرهنگی کشور در همین راستا چهارمین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد میهمان نوازی در کشور را برگزار می کند که در بخش های فیلم، عکس، سفرنامه نویسی و ایده پردازی و تا 31 مرداد ماه آثار متقاضیان را دریافت می کند .

وی اظهار کرد: فراخوان، پوستر و تیزر این جشنواره ملی که به لایه‌های گردشگری همچون مهمان‌نوازی، خوراک ایرانی، پذیرایی، آداب و سنن، تنوع فرهنگی، پوشش سنتی، اقامت، صنایع دستی و گردشگری سلامت پرداخته ، در سایت اداره کل به نشانی http://markazitourist.ir/   در دسترس علاقمندان قرار گرفته و متقاضیان می توانند متن فراخوان و اطلاعات بیشتر را از سایت جشنواره به آدرس   http://irantourismfestival4.ir/   دریافت کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: