• چهارشنبه ۴ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-1187-5
  • خبرنگار : 10140
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

9 مرداد؛ آخرین مهلت پذیرش بدون آزمون دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

پذیرش دانشجو بدون آزمون ورودی در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی برای نیمسال تحصیلی مهرماه 96 آغاز شده و تا 9 مردادماه ادامه دارد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، در اینباره گفت: پذیرش دانشجو برای مهرماه 96 در استان مرکزی در گروه‌های آموزشی صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر در 68 کدرشته و 114 کدرشته محل در 21 مرکز آموزش علمی کاربردی انجام می‌شود.

دکتر عبدالعلی ذوالانواری گفت: ثبت‌نام دوره‌های مذکور به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و داوطلبان می‌توانند به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و پس از دریافت و مطالعه دفترچه راهنما، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی ادامه داد: پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته‌محل‌های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد.

ذوالانواری خاطرنشان کرد: در این دوره دانش آموزان سال آخر متوسطه که حداکثر تا 31 شهریورماه96 موفق به اخذ مدرک دیپلم شوند، مجاز به شرکت در این پذیرش خواهند بود.

وی اظهار کرد:‌داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی www.uast.ir و یا سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای پذیرش، از رشته‌های تحصیلی دایر در مراکز آموزشی اطلاع حاصل کرده و در تاریخ مقرر نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: