• چهارشنبه ۴ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-493-5
  • خبرنگار : 10154
  • منبع خبر : ----

خسروی عنوان کرد:

کسب مطلوب‌ترین نتیجه در اسپانیا مستلزم بهترین تلاش

مسابقات انتخابی تیم ‌ملی کاراته در رده‌های نوجوانان، جوانان و امید از امروز چهارم مردادماه به مدت سه روز به میزبانی استان اصفهان برگزار می‌شود. این مسابقات به منظور انتخاب بازیکنان برتر برای حضور در مسابقات جهانی به میزبانی اسپانیا که در آبان ماه خواهد بود، برگزار می‌شود .

مجید خسروی مربی اراکی تیم ملی نوجوانان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، با اشاره به کم تجربه بودن تیم ملی گفت: علیرغم این موضوع امید فراوانی به کسب نتیجه مطلوب در مسابقات اسپانیا داریم. در واقع تحقق این مهم نیازمند تلاش بیشتر و صرف زمان بیشتر نسبت به مسابقات قزاقستان است.

وی با اشاره به اینکه فاصله زمانی موجود برای کسب آمادگی جهت حضور در مسابقات جهانی اسپانیا نسبت به زمانی که درخصوص مسابقات آسیایی قزاقستان در اختیار داشتیم زیاد است، عنوان کرد: براین اساس فرصت خوبی جهت آمادگی تیم برای حضور در مسابقات جهانی وجود خواهد داشت.

خسروی با بیان اینکه تعدادی از شرکت‌کنندگان و داوران مسابقات انتخابی اصفهان از استان مرکزی هستند، خاطرنشان کرد: انتخاب‌ افراد اعزامی به مسابقات کاملا براساس عدالت خواهد بود.   

وی در پاسخ به سوالی در خصوص پیش بینی عملکرد ایران در مسابقات جهانی اسپانیا اظهار کرد: قطعا تمام تلاش خود را جهت کسب مطلوب‌ترین نتیجه انجام خواهیم داد.

خسروی با اشاره به اینکه علاقه‌مندان به ورزش بویژه ایرانیان ساکن در اروپا فرصت خوبی برای روحیه دادن به تیم ملی هستند، خاطرنشان کرد: اگر ایرانیان بیشتری در سالن‌های برگزاری مسابقات تیم ملی کشورمان را همراهی و تشویق کنند، این امر منجر به کسب بهترین نتیجه خواهد شد .

خسروی با اشاره به اینکه مسابقات آسیایی قزاقستان نشان داد که تیم‌های قوی و نوظهوری مثل مصر، قطر و اندونزی رشد چشمگیری در این زمینه داشته‌اند، همچنین تیم‌های صاحب سبکی در دنیا همچون اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، انگلستان و نهایتا تیم ملی ژاپن قطعا برنامه‌ریزی برای حضور پرقدرت در این مسابقات دارند، افزود: در این شرایط ضرورت تلاش هرچه بیشتر برای کسب مطلوب‌ترین نتیجه بیش از پیش احساس می‌شود، پس تمام تلاش خود را جهت کسب بهترین نتیجه به کار می‌بندیم.

وی با تاکید بر اینکه در مسابقات قزاقستان به نتیجه رسیدیم، اما در اسپانیا کار راحت نیست، گفت: در این میان توجه ویژه و اعتماد کادر فنی تیم ملی و فدراسیون کاراته به حضور جوانان در عرصه مربی‌گری کاراته قابل تقدیر است.

مربی تیم ملی نوجوانان در پایان ابراز امیدواری کرد که با همراهی و حمایت مردم کشورمان، بهترین نتیجه در مسابقات جهانی اسپانیا کسب شود.

گفتنی است، به گفته جمشید زند رییس هیات کاراته استان مرکزی، حدود 20 ورزشکار استان در این مسابقات حضور دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: