• چهارشنبه ۴ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-1587-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

به همت دفتر فناوري و اشتغال جهاد دانشگاهي استان مركزي؛

موتور رویدادهای کارآفرینی در استان مرکزی روشن شد

به همت سازمان تجاري سازي فناوري و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهي استان مركزي مجموعه رویدادهای کارآفرینی در این استان در حال برگزاری است.

محمدرضا آقاجانی مدیر دفتر اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهي استان مركزي با اعلام این خبر به خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، گفت: رويدادهاي كارآفريني موتور محركه خوبي جهت انسجام و توانبخشي در راستای يجاد اشتغال و تجاري سازي فناوري است .

وی افزود: در راستاي برنامه ششم توسعه سازمان "ستفا" و برنامه ريزي‌هاي انجام شده در خصوص برگزاري رويدادهاي كارآفريني در سال جاري، چهار رويداد كارآفريني در حوزه‌هاي مختلف در استان مركزي برگزار شد .

آقاجانی اظهار کرد: اولين رويداد از این مجموعه، روز دوشنبه دوم مرداد ماه سال جاري تحت عنوان رويداد كارآفريني دورهمي ويژه مدرسين مركز علمي كاربردي جهاد دانشگاهي اراك برنامه‌ريزي و برگزار شد. در اين برنامه ضمن بررسي الفباي استارتاپ و ايده‌پردازي، مدرسين با كارگاه خلق ايده، همچنين بوم كسب كار و بوم فرآفرين آشنا شدند .

وی افزود: در ادامه سلسله رويدادهاي كارآفريني از مجموعه رويدادهاي كارآفريني جهاد دانشگاهي روز سه شنبه سوم مردادماه نیز رويدادی ويژه فعالان حوزه گل و گياه در پايتخت گل ايران شهرستان محلات برگزار شد. در اين رويداد ابتدا يك كارآفرين در حوزه گل و گياه تجربيات خود را در اختيار شرکت‌کنندگان قرار داد، سپس اين برنامه توسط سيد رضا علوي مدير ستفاي خوزستان و مدرس رويدادهاي فرآفرين ادامه يافت .

به گفته وی، در روز چهارشنبه چهارم مردادماه نیز اين رويداد تحت عنوان شهر هوشمند ويژه شهرستان اراك در ساختمان مركزي جهاد دانشگاهي با حضور علاقه مندان در حوزه‌هاي مختلف شهري برگزار شد و شركت‌كنندگان در اين رويداد ضمن استقبال از مطالب ارائه شده در اين برنامه تكرار برنامه هايي از اين دست را خواستار شدند .

لازم به ذكر است رويداد كارآفريني ديگري روز پنجشنبه پنجم مرداد ماه با موضوع كشاورزي با توجه به ظرفيت كشاورزي در شهرستان خمين، در این شهر برگزار خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: