• پنجشنبه ۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 965-4684-5
  • خبرنگار : 10140
  • منبع خبر : ----

کریمی: محور وفس آقچه قلعه کمیجان را از بن بست خارج می کند

نماینده اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی خواستار اخذ تصمیمات لازم جهت تسریع در تکمیل محور وفس آقچه قلعه شد و گفت: این محور کمیجان را از بن بست خارج می کند.

به گزارش ایسنا، کریمی در حاشیه بازدید جمعی از مسئولان استان از راه های اراک، کمیجان و خنداب و پروژه های در دست اجرا در این بخش گفت: از مهمترین پروژه های محوز اراک به فرمهین که امرو زمورد بازدید قرار گرفت پل تقاطع کنارگذر اراک است که نیمه کاره مانده و نقطه حادثه خیزی است. این پروژه با حدود 65 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست و مسئولان قول داده اند که امسال تا اواسط پاییز به بهره برداری برسد.

وی با اشاره به محور داوودآباد که در مرحله زیرسازی است و با بیان اینکه محور اراک فرمهین در حال آسفالت، تعریض و احداث باند دوم است، اظهار کرد: محور آهنگران به کمیجان از دو بخش در حال تعریض است. در عین حال یکی از پروژه های مهم دیگری که امروز مورد بازدید قرار خواهد گرفت، محور وفس به آقچه قلعه است که نیمه کاره باقی مانده است.

کریمی خاطرنشان کرد: این محور برای منطقه راهگشاست و کمیجان را از بن بست خارج می کند و راه دسترسی آن به سمت تهران و ساوه را کوتاه می کند، امید است در این بازدید تصمیمات خوبی برای تکمیل و بهره برداری از این پروژه اتخاذ شود.

وی با بیان اینکه محور پل دوآب به خنداب نیز در حال تعریض و بهسازی است و امید است که در خصوص محور مهرآبا د به خنداب امروز تصمیم گیری شود، اظهار کرد: این پروژه ها از محل سفر دولت اعتباراتی داشته اند و امید است با تقویت این اعتبارات در استان شاهد بهره برداری از آنها باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: