• پنجشنبه ۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 965-1692-5
  • خبرنگار : 10140
  • منبع خبر : ----

استاندار مرکزی:

برای توسعه استان با تمامی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی هم نظر هستیم

استاندار مرکزی گفت: برای توسعه استان با تمامی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی هم نظر هستیم.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، محمود زمانی قمی در حاشیه بازدید از پروژه های راه و شهرسازی شهرستان های اراک، کیمجان و خنداب  در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازدید از این پروژه ها مطالبه نمایندگان این شهرستانها در مجلس شورای اسلامی بود که امروز محقق شد. مسائل پیش روی این شهرستان ها را امروز بررسی خواهیم کرد و در راستای تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها در حد توان و امکانات موجود تلاش خواهیم کرد .

وی عملکرد راه و شهرسازی استان را با توجه به اعتبارات و امکانات موجود مطلوب ارزیابی کرد و با بیان اینکه با اینهمه باید اقدامات بیشتری در این حوزه به انجام برسد، افزود: در واقع امکانات ضعیف است و سفر ریاست جمهوری بخشی از کمک ها را سرازیر کرده به این پروژه ها، بخشی از اعتبارات محدود استانی و اعتبارات ملی نیز وجود دارد، اما حتما بهمراه نمایندگان مجلس تلاش می کنیم که تا هر اندازه بتوانیم از امکانات ملی نیز جذب کنیم.

زمانی قمی افزود: ما برای توسعه استان با تمامی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی هم نظر هستیم، در حقیقت نمایندگان استان در مجلس در نهایت صمیمیت برای رفع مشکلات مردم تلاش و دلسوزی می کنند و در این بخش نیز حتما مسئولان را کمک خواهند کرد .

وی در خصوص تخصیص اعتبارات سفر رییس جمهور مربوط به حوزه های بازدید شده گفت: 50 درصد آنچه که مربوط به سال 95 بوده تخصیص داده شده است، اما با مذاکراتی که در حال انجام است، امیدواریم که همه این اعتبار را در سال 96 بگیریم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: