• پنجشنبه ۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 965-1892-5
  • خبرنگار : 10140
  • منبع خبر : ----

مقدسی: مشکلات راه های مواصلاتی حوزه انتخابیه را با معاون رییس جمهور مطرح کرده ایم

  نماینده اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: اخیرا در دیدار با دکتر جهانگیری موضوع راه های مواصلاتی حوزه انتخابیه را مطرح کردیم که دستورات لازم توسط ‏وی داده شد و امید است علیرغم مسائل و مشکلات اعتباری حمایت های لازم صورت بگیرد.‏

‏به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سید مهدی مقدسی  در حاشیه بازدید جمعی از مسئولین استان مرکزی  از پروژه های راه و شهرسازی شهرستانهای اراک، کمیجان و خنداب  در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اقداماتی وزارت راه و شهرسازی  در خصوص ترمیم و بهسازی جاده ها انجام داده ولی در سال های گذشته تلفاتی در جاده ها داشتیم که از دولت انتظار داشتیم در سفر و اعتبارات ملی این مهم را مورد توجه قرار دهد و با رفع مشکلات این وضعیت بهبود یابد.

وی افزود: امروز در بازدیدی که با حضور استاندار و جمعی از مدیران استان انجام شد، کل مسیرهای جاده های شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب بازدید شد.

مقدسی با بیان اینکه امروز مسیرهای متعددی در این حوزه مورد بازدید قرار گرفت، گفت: در این میان دو موضوع مهم طرح شده و بازدید شده در جریان بازدید امروز مسیر وفس آقچه قلعه بود که می تواند کمیجان و حتی خنداب را از بن بست خارج کند و مسیر دائن درمن که راه اراک به خنداب را کوتاه می کند. امید است که این پروژه ها با توجه ویژه تکمیل شده و به بهره برداری برسند.

وی اظهار کرد: در این بازدید موضوعات مهمی در خصوص جاده ها مطرح شد تا هم تاکیدی بر اتمام آنها شود و هم مسائل در محل بررسی شود و وزارت راه و شهرسازی و سازمان برنامه و بودجه اعتبارات بیشتری را برای این مسیرها در نظر بگیرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: