• شنبه ۷ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 965-2392-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

سردار کریمی: انقلابی گری، ولایتمداری و مردمی بودن رمز موفقیت سپاه است

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی، گفت: روحیه انقلابی، ولایتمداری و مردمی بودن رمز موفقیت سپاه است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی در آئین تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه، افزود: سپاه نهادی است انقلابی که اصلی‌ترین ماموریت آن حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی بیان کرد: این نهاد انقلابی و مردمی با تبعیت از ولی فقیه و متصل به ولایت به دنبال تقویت شاخص‌های انقلابی‌گری در درون سازمان و در بین آحاد مردم است، سپاه متعلق به مردم بوده و توسط مردم هم حمایت می‌شود.

سردار کریمی با تاکید بر اینکه سپاه در سایه انقلابی بودن، ولایتمدار بودن و مردمی بودن به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا کرده است، گفت: اگر سپاه این ویژگی‌ها را از دست بدهد هویت انقلابی خود را از دست داده است ولی این نهاد براساس تکلیفی که دارد وارد میدان شده و با توکل به خدا به دنبال تحقق ماموریت‌های محوله است.

وی با تاکید بر اینکه دفاع و صیانت از انقلاب ماموریت مهمی است که بر دوش سپاه است، افزود: در شرایطی که تهدیدهای نظامی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و امنیتی علیه این کشور صورت می‌گیرد و در هر مقطعی یکی از این تهدیدها برجسته می شود، این سپاه است که دوشادوش مردم به دنبال مقابله با این تهدیدهاست.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در ادامه رسالت سپاه را رسالت انبیاء و اولیا دانست و افزود: متاسفانه سپاه این روزها مورد کم‌لطفی و مورد برخی هجمه‌ها قرار گرفته است اما با وجود طرح چنین مسائلی هیچگاه سپاه از رسالت اصلی خویش دور نمانده و در خدمت اسلام و انقلاب مانند همیشه وفادار باقی خواهد ماند و از ارزش‌های اسلامی صیانت خواهد کرد.

وی در ادامه تاکید کرد: همراهی با ولایت هزینه‌های بسیاری را دارد و باید آنرا به جان خرید چرا که در مسیر ولایتمداری باید از همه چیز گذشت تا همه چیز را بدست آورد.

سردار کریمی تصریح کرد: هدایت، کرامت و شفاعت متاثر از نعمت ولایت است. اگر انسان هدایت شد از انحراف بدور خواهد ماند و کسب کرامت نیز زندگی انسان را معنادار خواهد کرد و با شفاعت، انسان سعادتمند خواهد شد.

به گزارش ایسنا، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه نیز گفت: همدلی و همکاری مسئولان در مدت زمانی که مسئولیت این نهاد انقلابی را عهده دار بودم موجب اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و ارزشی در شهرستان شد.

سرهنگ پاسدار مجید احمدجعفری افزود: سپاه در راستای صیانت از ارزش‌های اسلامی و حفاظت از دستاوردهای انقلاب همواره منشاءخدمات و برکات فراوانی در جامعه بوده است.

وی بیان کرد: سپاه چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن در دوران سازندگی و فعالیت فرهنگی توانسته است خدمات فراوانی را به کشور ارائه دهد.

به گزارش ایسنا، فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج ساوه نیز گفت: انقلابی‌گری یک تکلیف برای سپاه در راستای حفظ اسلام و پیروی از خط امام و رهبری است.

سرهنگ پاسدار علی رسولی افزود: در سایه اتحاد و همدلی بین مسئولان و مردم می‌توان برای تحقق ماموریت‌های سپاه گام برداشت.

در این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خدمات سرهنگ پاسدار مجید احمدجعفری در دوران مسئولیتش در سپاه ساوه تقدیر و در حکمی سرهنگ پاسدار علی رسولی که پیش از این فرمانده سپاه شازند بود به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج ساوه منصوب و معارفه شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: