• چهارشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 965-3092-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

/ هویت جهادی، خودباوری و بالندگی/

سردار کریمی: دانش بنیان کردن اقتصاد از رسالت های مهم جهاددانشگاهی است

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: دانش‌بنیان کردن اقتصاد از رسالت‌های مهم مجموعه جهاددانشگاهی است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی در آستانه فرا رسیدن 16 مردادماه سالروز تاسیس جهاددانشگاهی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، با تاکید بر اینکه جهاددانشگاهی پیش‌رو در اقتصاد دانش بنیان است، افزود: در حوزه اقتصاد مقاومتی هسته‌های دانش بنیان می‌توانند بهترین اثرگذاری را داشته باشند.  

وی بیان کرد: اثرگذاری هسته‌های دانش‌بنیان در حوزه اقتصاد مقاومتی به این دلیل است که گرفتار بروکراسی اداری نیستند و با یک روحیه انقلابی می‌توانند بهترین ایده‌ها را به مرحله اجرا درآورند و به نتیجه برسانند که البته به حمایت جدی نیاز دارند.

سردار کریمی تاکید کرد: در شرایط کنونی باید جهاددانشگاهی بتواند هسته‌های دانش بنیان را به مرحله ارائه خدمت برساند تا نیازهای اقتصادی از این طریق رصد و برآورده شود.

وی گفت: جهاددانشگاهی نیازمندی‌ها را احصا و توسط مجموعه‌های دانش بنیان گره‌گشایی می‌کند که بهترین خدمت است. این نهاد ارتباط منطقی عملی و میدانی بین دانشگاه‌ها و مجموعه‌های دانش بنیان برقرار می‌کند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: در شرایط کنونی جهان اقتصاد در حال حرکت به سمت اقتصادهای دانش بنیان و متکی بر فناوری‌های پیشرفته است و کشورهای مختلف آنرا به عنوان ابزاری قدرتمند در اختیار گرفته اند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: