• پنجشنبه ۱۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 965-4192-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

دری نجف آبادی:

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مسیر گسترش آرمان های انقلاب گام بردارد

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی وظیفه دارد با رعایت اصل محتوا محوری در برنامه های خود نسبت به گسترش آرمان های انقلاب، منویات مقام معظم رهبری و خنثی سازی توطئه های دشمنان گام بردارد .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از پایگاه خبری شورای هماهنگی تبلیغات استان، آیت الله دری نجف آبادی با تاکید بر ضرورت توجه به اقتصاد مقاومتی و نقش آن در رشد و بالندگی کشور بر ضرورت تلاش متولیان فرهنگی و همفکری مسئولان در این خصوص تاکید کرد.

وی به مناسبت 12 مرداد سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در محل این شورا در اراک افزود: این نهاد انقلابی باید از ظرفیت مردمی خود ضمن برگزاری هر چه باشکوهتر آیین های انقلابی از قبیل روز قدس و 22 بهمن، در راستای احیای فرهنگ ایرانی و اسلامی در جامعه استفاده کند .

وی ادامه داد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یادگار ارزشمند امام راحل است و باید از این ظرفیت بالقوه به بهترین شکل ممکن استفاده کرد .

امام جمعه اراک افزود: آیین های انقلابی از سوی همه نهادهای دولتی و خصوصی در جامعه برگزار می شود اما محور و برنامه های این آیین باید زیر نظر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باشد چرا که این اقدام مهم هماهنگی و انسجام منحصر به فردی به برنامه های انقلابی می بخشد .

وی، تاثیرگذاری برنامه های انقلابی را مهمتر از اجرای برنامه دانست و گفت: استکبار جهانی از هر ابزاری برای ایجاد فاصله بین مردم و نظام استفاده می کند، بنابراین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی وظیفه دارد با رعایت اصل محتوا محوری در برنامه های خود نسبت به گسترش آرمان های انقلاب، منویات مقام معظم رهبری و خنثی سازی توطئه های دشمنان گام بردارد .

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: مصرف بی رویه انرژی یکی از مهمترین مشکلات امروز جامعه ایران اسلامی است که دستگاه های فرهنگی به خصوص شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی وظیفه دارند با تمام قوا نسبت به گسترش فرهنگ مصرف بهینه انرژی در جامعه تلاش کنند .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی نیز در این نشست گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باید به عنوان محور اصلی برگزاری برنامه های فرهنگی مورد توجه همه دستگاه های دولتی و خصوصی قرار بگیرد .

وی افزود: در زمان جنگ لشگر و گردان‌های رزمی زیادی از استان و شهرهای مختلف کشور حضور داشتند که همه تحت فرماندهی یک قرارگاه واحد فرماندهی بودند که این الگوی موفقی برای فعالیت‌های مذهبی، فرهنگی و انقلابی باید مورد توجه باشد، چرا که شاید قرارگاه‌های فرعی مختلفی مثل قرارگاه سازندگی و دیگر قرارگاه‌ها باشد اما همه در محور یک موضوع مشخص قرارگاه مرکزی فعالیت می‌کنند .

دری نجف‌آبادی تصریح کرد: 20 تا 30 دستگاه در کشور و استان مرکزی در این شورا باید کار مشترکی انجام دهند که هر یک به تنهایی وظایفی دارند ولی در این شورا به عنوان قرارگاه مشترک سیاست‌های کلانی اخذ و اجرایی باید شود .

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطرنشان کرد: روز قدس و 22 بهمن شاه بیت کار شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است که باید با بسیج عمومی و وحدت، همدلی و انسجام بین مسئولان مسئولیت‌های سه‌گانه یعنی هماهنگی برای تحقق اهداف، فعالیت نهادهای اجرایی و نظارت و کیفیت بخشی را انجام دهند .

وی افزود: بی‌شک کیفی‌سازی برنامه‌های بزرگداشت مراسم مذهبی و انقلابی مهمترین وظیفه است که باید با تدبیر کارها را بهتر و کیفی‌تر انجام دهیم چرا که باید در این کارها بتوانیم نمره بیست کسب کنیم و نمرات کم مورد قبول نیستند .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: