• جمعه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-1293-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

بانوان مچ انداز دلیجانی قهرمان کشور شدند

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام دلیجان گفت: تیم مچ اندازی بانوان دلیجان به عنوان نماینده استان مرکزی در بین 20 تیم مقام اول مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور را کسب کرد .

به گزارش خبرگزاری ایسنا، منطقه مرکزی، مهدی دلاوری افزود: تیم مچ اندازی بانوان هیات بدنسازی و پرورش اندام این شهر  پس از درخشش و قهرمانی در مسابقات استانی به عنوان نماینده استان مرکزی و با اسپانسری شرکت رضوان گستر دلیجان به مسابقات کشوری اعزام شد و در بخش تیمی راست دست با اقتدار تمام و با کسب 34 امتیاز بر سکو دومین جشنواره آوای ایرانی با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد. ی قهرمانی کشور قرار گرفت .

دلاوری درخصوص تعداد شرکت کنندگان و تیم های حاضر در این مسابقات گفت: مسابقات قهرمانی مچ اندازی بانوان کشور با حضور 160 ورزشکار در بخش راست دست و 91 ورزشکار در بخش چپ دست در قالب 20 استان کشور از تاریخ ۱۱ الی ۱۳ مردادماه به میزبانی کرمانشاه برگزار شد که در پایان، تیم رضوان گستر دلیجان که بعنوان نماینده استان مرکزی در این مسابقات شرکت کرده بود با 34 امتیاز، استان سمنان با 29 امتیاز و خوزستان با 26 امتیاز مقام های اول تا سوم کشور را کسب کردند.

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام دلیجان گفت: سپیده براتی داور دلیجانی نیز در این مسابقات به قضاوت پرداخت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: