• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-1993-5
  • خبرنگار : 10147
  • منبع خبر : ----

جابجایی‌ها در ورزش استان ادامه پیدا می‌کند؟/دو تغییر از ابتدای سال

از ابتدای سال تاکنون دو تغییر مدیریتی در سطح استان انجام پذیرفته است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، با توجه به جابجایی در راس ورزش استان که در انتهای سال گذشته رخ داد و همینطور گمانه زنی های انجام شده، جامعه ورزش در انتظار انجام جابجایی در برخی از مسئولیت‌های کلیدی در ورزش استان بودند که مدتی است این روند آغاز شده است.

در نخستین اقدام طی هفته‌های گذشته سعید امجدی به عنوان رییس ورزش و جوانان خمین مشغول به کار و جایگزین انصاری شد. با بررسی سوابق امجدی که سابقه مدیریت در چند شهرستان را داشته و به عنوان یکی از قهرمانان سابق ورزش استان از اهالی شهرستان خمین است می‌توان به این نکته پی برد این انتصاب، منطقی و به جا بوده و قائدتا می‌بایست شاهد رشد ورزش این شهرستان باشیم .

دومین جابجایی در حوزه اداره کل رخ داد و طی آن  مهین علی‌بخشی جایگزین بیتا آرستی شد .

علی بخشی نیز در طول سالیان حضور در ورزش در چند هیات ورزشی به عنوان نایب رییس کار کرده است. مسئولیت بانوان ورزش و جوانان اراک را به عهده داشته و در دو سال قبل نیز ریاست هیات  اسکیت استان را عهده‌دار بوده است و با توجه به اینکه آشنایی کامل با این حوزه و تجارب زیاد در زیر مجموعه هر حوزه از عوامل اصلی موفقیت هر مسئولی خواهد بود، می‌توان با بررسی سوابق نامبرده و فعالیت‌های مثبت وی در این بخش ها به رشد در ورزش بانوان استان نیز خوش‌بین بود .

در مجموع با توجه به اینکه هر دو مسئول جدید تجارب و سوابق مناسبی را از قبل در حوزه های مربوطه داشته‌اند، با نیازها و برنامه‌های مورد نیاز آشنا هستند و می‌توان یک نمره مثبت به تصمیمات اداره کل در جابجایی‌ها و انتصابات در ورزش استان داد که جای امیدواری نیز دارد .

اخذ تصمیمات فنی و ورزشی از جمله وعده‌هایی بود که حقدادی در ابتدای کار خود به اهالی ورزش استان داد تا جایی که در نخستین جلسه با اعضای هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان استان گفت هرگاه جایی مشاهده کردید مدیری در انتصابات و تصمیمات خود ارتباطات یا روابط شخصی و دوستی‌ها را لحاظ قرار داده است شک نکنید که وی در درجه اول برای حفظ میز خود بدین شکل عمل کرده است و بنده هیچگاه منافع ورزش استان را با هیچ چیز عوض نخواهم کرد و تمام تصمیمات کارشناسی و در راستای ارتقای ورزش استان خواهد بود .

حال باید دید در صورت تغییرات احتمالی بعدی در بدنه اداره کل ورزش و جوانان استان که به نظر اجتناب‌ناپذیر می‌رسد این دقت نظر همچنان وجود خواهد داشت یا خیر؟


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: