• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-3191-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ----

خبر مهم فرماندار ساوه:
نهایی شدن عقد قرارداد شرکت رنوی فرانسه با بن رو در ساوه

فعالیت شرکت خودروسازی رنوی فرانسه در ساوه با عقد قرار داد آغاز شد .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، فرماندار ساوه با اعلام این خبر که کارهای نهایی این قرارداد به اتمام رسید ، گفت : سازمان گسترش و ایدرو با این شرکت فرانسوی صبح امروز قرار داد را امضا کردند .

بهاروند افزود : با آغاز به کار این شرککت خودروسازی بیش از 6 هزار نفر مشغول به کارخواهند شد .

وی رقابتی شدن تولید خودرو در ایران را مهمترین مزیت این طرح عنوان کرد و افزود : با آغاز تولید این واحد در ساوه مردم کشور از خودروهای با کیفیت و با قیمت مناسب برخوردار خواهند شد .

وی سرمایه گذاری اولیه این طرح را چهارصد میلیون یورو عنوان کرد و گفت : در سال اول 150 هزار خودرو و سال دوم سیصد هزار دستکاه انواع خودرو در ساوه تولید خواهد شد .

بهاروند اضافه کرد : 60 درصد سرمایه گذاری خارجی و 40 درصد سرمایه گذاری داخلی است .

فرماندار ساوه با بیان اینکه این طرح انتقال تکنولوژی است ، افزود: تولیدات این شرکت هم برای استفاده در داخل کشور و هم برای صادرات پیش بینی شده است .

وی با بیان اینکه شرکت بن رو ، کارخانه ای مجهز است ، گفت : ظرفیت های خوبی همچون زمین مناسب ، وا حد رنگ و واحد مونتاژ در شرکت بن رو برای تولید خودرو وجود دارد .

وی با بیان اینکه جلسات متعدد و کارهای زیادی در فرمانداری ساوه انجام شده و با همه ی درخواست ها موافقت شده ، اضافه کرد : واگذاری زمین و تغییر کاربری از کشاورزی به صنعتی و رفع مشکلات زیست محیطی از مهمترین این کارها بوده است .

بهاروند افزود : از تلاش های استاندار و نماینده ساوه و زرندیه در پیگیری این  موضوع تشکر می کنم و با وفاق و همدلی مسئولین این طرح به نتیجه رسید .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: