• سه شنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-3491-5
  • خبرنگار : 10140
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

راهیابی 104 مقاله به دبیرخانه کنفرانس ملی GIS

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت:‌ تاکنون 104 مقاله به دبیرخانه چهارمین کنفرانس ملی کاربرد سامانه اطلاعات مکانی GIS در صنعت آب و برق در اراک رسیده است.

محمد اله‌داد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی افزود: این کنفرانس در 22 و 23 آذرماه سال جاری با مشارکت و همت شرکت‌های آب و برق زیرمجموعه وزارت نیرو مستقر در استان مرکزی و با همکاری استانداری، سازمان نقشه‌برداری و سایر دستگاه‌های اجرایی استان با هماهنگی حوزه ستادی وزارت نیرو برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: آخرین مهلت ارسال مقالات و آخرین مهلت رزرو نمایشگاه در کنار کنفرانس، همچنین آخرین مهلت ثبت‌نام حضور در  کنفرانس یکم آبان‌ماه 96 است.

اله‌داد محورهای اصلی این کنفرانس را شامل بسترهای ICT و استقرار GIS ، زیرساخت داده‌های مکانی SDI ، کاربردسازی سنجش از راه دور RS و کاداستر، نقش GIS در مدیریت مخاطرات محیطی و مدیریت سبز، کاربردی‌سازی سیستم اطلاعات مکانی GIS در فرآیندها، اثرات اقتصادی به کار گیری GIS و نقش آن در اقتصاد مقاومتی برشمرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی تاریخ اعلام وضعیت نهایی مقالات را نیز 10 آذرماه 96 عنوان کرد و گفت: دبیرخانه کنفرانس در شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی واقع است و محل برگزاری کنفرانس در دانشگاه آزاد اسلامی اراک خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: