• سه شنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 965-5492-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

ظرفیت پدافند به عنوان نیروی چهارم کشور مورد توجه قرار گیرد

رئیس عقیدتی سیاسی مرکز آموزش درجه‌داری حضرت علی‌اکبر(ع) پدافند هوایی اراک گفت: ظرفیت‌های پدافند به عنوان نیروی چهارم کشور باید جدای از نیروی هوایی، زمینی و دریایی دیده شود.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، حجت‌الاسلام علی محمد روشندل در بازدید از دفتر خبرگزاری ایسنا، منطقه مرکزی به مناسبت هفدهم خرداد روز خبرنگار عنوان کرد: در انعکاس اخبار فرهنگی حوزه پدافند هیچ‌گونه منعی برای رسانه‌ها و اصحاب رسانه وجود ندارد، اما تنها مشکل این است که محیط، محیط نظامی است و ممکن است محدودیت‌هایی در ارسال برخی اخبار وجود داشته باشد.

وی افزود: پدافند آماده هرگونه همکاری با اصحاب رسانه در راستای اطلاع رسانی در حوزه پدافند البته با رعایت محدودیت ها و معذوریت های این مجموعه نظامی است.

روشندل تصریح کرد: یکی از مظلومیت‌های پدافند این است که قرارگاه هوایی پدافند هشت سال است که به دستور مقام معظم رهبری از بدنه نیروی هوایی جدا شده است و به عنوان یک نیروی چهارم در کنار نیروی دریایی، زمینی و هوایی نقش‌آفرینی می‌کند، اما همچنان در سطح استان و رسانه‌ها از این عنوان یاد نمی‌شود و به عنوان نیروی هوایی معرفی می‌شود.

رئیس عقیدتی سیاسی مرکز آموزش درجه داری حضرت علی اکبر(ع) پدافند هوایی اراک تاکید کرد: فعالیت خبری در شرایطی که محدودیت‌ها و کمبودها وجود دارد، هنر است و خبرنگاران نیز در این شرایط به نوعی هنرمندانه فعالیت می کنند که قابل قدردانی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: