• سه شنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-11984-5
  • خبرنگار : 10142
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

ارزیابی کارزار رسانه ای ماده مخدر گل به زودی اعلام می شود

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی گفت: نتایج ارزیابی کارزار رسانه‌ای ماده مخدر گل که برای اولین بار در سه شهرستان استان برگزار شد، در آینده‌‌ای نزدیک اعلام می‌شود.

نبی‌الله شاه‌محمدی در حاشیه بازدید از خبرگزاری ایسنا، منطقه مرکزی که به مناسبت روز خبرنگار انجام شد، در خصوص جلسه کارگروه مبارزه با مواد مخدر شهرستان اراک، گفت: از 10 تا 14 مردادماه سال جاری کارزار رسانه‌ای گل برگزار شد که در جلسه امروز فرمانداری این کارزار مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

وی بیان کرد: برای اولین بار کارزار گل در اراک، ساوه و دلیجان برگزار شد و ارزیابی این اقدام به برگزاری مطلوب‌تر این کارزار در دوره‌های بعد کمک می‌کند. نتایج ارزیابی نیز در آینده‌ای نزدیک اعلام می‌شود.

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی در خصوص کشت گیاهان ممنوعه نیز گفت: با فرمانداران و دهیاران در این خصوص هماهنگی‌هایی انجام شده است. مسائل مربوط به این بخش از طریق نیروی انتظامی و مقام قضایی پیگیری می‌شود.

شاه‌محمدی بیان کرد: مافیای مواد مخدر در خصوص مواد مخدر تبلیغات خاص خود را انجام می‌دهد به عنوان نمونه در خصوص ماده مخدر گل تبلیغات با این محور که این ماده یک مخدر گیاهی و بی ضرر است، انجام می‌شود. براین اساس آگاه‌سازی جوانان و نوجوانان که جامعه هدف مافیای ماده مخدر گل هستند، ضروری است و رسانه در این خصوص می‌تواند همکاری موثری داشته باشد.

وی ادامه داد: در جلسه امروز فرمانداری این موارد مورد توجه قرار گرفت و در خصوص همکاری برای اطلاع‌رسانی رایزنی‌های اولیه صورت گرفت.

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی تاکید کرد: امر مبارزه با مواد مخدر و تحقق کاهش نرخ اعتیاد نیاز به همراهی تمامی دستگاه‌ها دارد و در این خصوص برنامه‌ریزی‌های موثری انجام شده و اقدامات موثری نیز با همکاری تعدادی از دستگاه‌ها اجرایی شده است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: