• سه شنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-12084-5
  • خبرنگار : 10142
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

مدیر کل کار استان مرکزی:

ایسنا با انتشار واقعیات نقش کلیدی در اطلاع رسانی ایفا می‌کند

مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی، گفت: خبرگزاری ایسنا با انتشار واقعیات نقش کلیدی و مثبتی اطلاع رسانی ایفا کرده است.

محمد تقی آبایی با حضور در خبرگزاری ایسنا به مناسبت روز خبرنگار در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: انشار اخبار واقعی به بهبود شرایط و کمک به رفع مسائل کمک شایانی می‌کند.

وی ادامه داد: انتشار اخبار واقعی به معنای تعریف و تمجید از عملکردها نیست، بلکه باید در کنار این موضوع نقد آگاهانه و کارشناسی نیز انجام شود. این موضوع همکاری موثری بین سازمان‌ها و رسانه شکل می‌دهد که این همکاری به رفع چالش‌ها کمک می‌کند.

مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی، عنوان کرد: رسانه همواره حضور متعهدانه در تمامی عرصه ها دارد و این حضور را می‌توان در مناطق مختلف و خطرآفرین از جمله مناطق جنگی رصد کرد.

آبایی در بخشی دیگر از سخنانش، بیان کرد: هر کدام از بخش‌های کار، تعاون و رفاه اجتماعی گستردگی خاص خود را دارد که در هر کدام از این بخش ها نیاز به اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی جامعه برای معرفی طرح‌ها، ظرفیت‌ها و برنامه‌ها داریم.

وی ادامه داد: یکی از موارد مهم در این اداره کل طرح کارورزی است که در این رابطه نیاز به اطلاع رسانی وجود دارد و در این خصوص رسانه می‌تواند نقش موثری ایفا کند.

مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی، عنوان کرد: موضوع اشتغال بسیار مهم است، امروز شاهد جمعیت تحصیل‌کرده بیکار هستیم و طرح کارورزی فرصت مناسبی برای بکارگیری افراد تحصیل‌کرده است و در خصوص این طرح باید اطلاع‌رسانی شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: