• چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-12584-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

جذب مخاطب نیازمند حفظ تنوع در تولیدات رسانه‌ هاست

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: برای جذب مخاطب باید رسانه‌های اصیل مانند ایسنا تنوع اخبار را در اولویت قرار دهند .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، محمد اله‌داد در بازدید از این خبرگزاری که به مناسبت روز خبرنگار عنوان کرد: شرکت توزیع برق استان مرکزی همواره به منظور داشتن تعامل خوب با رسانه در تلاش است چراکه به عنوان یک دستگاه ارائه کننده خدمات حیاتی، باید در امر اطلاع رسانی زنده و پویا عمل کند .

وی با اشاره به اینکه رسانه تیغه‌ای دولبه‌ است که می‌تواند در مقام تسهیلگر امور یا بالعکس عمل کند، افزود: هیچکس تهی از ایراد و اشتباه نیست و مدیران و مسئولان نیز به مانند دیگر مردم اشتباهاتی دارند، اما در نهایت باید خود را اصلاح کرد و شفاف عمل کرد چراکه با وسعت امروز رسانه‌ها خطاها به سادگی مشخص می شوند و بهتر است که از ابتدا با اصالت و اخلاق کار شود .

اله‌داد تصریح کرد: در دنیای امروز، اطلاع‌رسانی جزئی از نیاز مخاطب است. با فراگیر شدن شبکه های مجازی عطش زیادی برای دستیابی به اطلاعات صورت گرفت و همین امر باعث انتشار اخبار درست و متاسفانه بیشتر نادرست و به تبع آن ایجاد بی‌اعتمادی در جامعه شد .

وی تاکید کرد: در جریان بی‌اعتمادی ایجاد شده در انتشار اخبار در شبکه اجتماعی رسانه‌های اصیل و شناسنامه‌دار مانند ایسنا نقش تعیین‌کننده در اعتمادزایی ایفا کردند و روند بازگشت نسبی به این خبرگزاری‌ها از سر گرفته شد .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی بیان کرد: تنوع کار در امر اطلاع‌رسانی مورد نیاز مخاطب است، باید از انتشار اخبار صرفا کلاسه شده کاست و لازم است در جهت جذب مخاطب ایده‌های جدید و رویکرد نو در پیش گرفت تا نیاز روز جامعه و افراد رفع شود، اگر رسانه‌ها و خبرگزاری‌های اصیل مانند ایسنا تنوع کار خود را افزایش دهند جذب مخاطب بیشتری صورت می‌گیرد که البته این امر در حال انجام است و این امر را می‌توان در نوع نگاه به رخدادها در ایسنا شاهد بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: