• چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-3891-5
  • خبرنگار : 10140
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

جایگاه مطلوب ایسنا در حوزه اطلاع رسانی/ترویج فرهنگ استاندارد نیازمند همکاری رسانه

مدیرکل استاندارد استان مرکزی با بیان اینکه خبرگزاری ایسنا به گونه‌ای بسیار هماهنگ و حرفه‌ای عمل می‌کند، افزود: ایسنا جایگاه مطلوب رسانه‌ای خود را طی سال‌ها فعالیت به زیبایی به دست آورده است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، ساحل سها امروز در جریان بازدید از این خبرگزاری که به مناسبت روز خبرنگار صورت گرفت، اظهار کرد: کار خبر کاری سنگین و پرتنش است و براین اساس فعالیت در این حوزه تعلق خاطر بسیار می‌طلبد. خبرنگاران متعهد در جایگاه ادای مسئولیت اجتماعی خود به خوبی عمل کرده و با وجود تمام دغدغه‌ها سختی های کار را به جان خریده‌اند.  

وی تصریح کرد: خبرنگاران هر لحظه خود را در جریان قضاوت عمومی قرار می‌دهند که این مهم نیازمند قدرت بسیار بالایی است.

سها افزود: اطلاع رسانی همه اقدامات دستگاه‌‌های مختلف کشور تنها به دست خبرنگاران صورت می‌گیرد و مسئولان باید قدردان این مهم باشند.

وی اضافه کرد: حرکت در راستای منافع عمومی از توانمندی‌های خبرنگاران است و آنها بازوان اجرایی ارائه خدمات به مردم هستند.

وی ادامه داد: شرح وظایف اداره استاندارد فوق تخصصی، وسیع و همه‌گیر است، اما تعداد نیروهای انسانی در این حوزه بسیار کم است و همین امر موجب شده است که کارکنان اداره کل استاندارد استان مرکزی بی وقفه و حتی بیش از وظایف تعریف شده انجام وظیفه کنند.

وی یکی از ابعاد مهم توسعه و تقویت استاندارد را ترویج فرهنگ استاندارد عنوان کرد و افزود: رسانه در راستای تحقق این مهم می‌تواند نقش بسزایی ایفا کند.

به گزارش ایسنا، در این نشست صمیمی برنامه‌ها، اولویت‌ها، خبرهای جدید حوزه استاندارد، مسائل و مشکلات موجود در این حوزه بیان شد که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد. 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: