• چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 965-6092-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ----

تواصي به حق و تواصي به صبر در تولید خبر در اولويت قرار گيرد

نماينده ولي فقيه در استان مركزي گفت: ايمان، عمل صالح، تواصي به حق و صبر فاكتورهايي اصلي است كه بايد در اولويت كار خبر قرار گيرد .

به گزارش ايسنا، منطقه مركزي، آیت الله قربانعلي دري نجف آبادي در آيين گراميداشت روز خبرنگار و بزرگداشت شهداي رسانه استان مركزي عنوان كرد: خبر جبهه است و بايد در اين راستا ابعاد ايجابي، سلبي، داخلي، خارجي، استاني و شهرستاني امور را مورد توجه قرار دهند .

وي با تاكيد بر اينكه خبرنگاران چشم بينا، گوش شنوا و امين شهدا، رهبري و ملت هستند، افزود: بايد اين امانت را با قدرت، سلامت و صلابت حفظ كرد و با تشخيص درست و اقدام بجا پيش رفت .

نماينده ولي فقيه در استان مركزي تصريح كرد: قلم بايد در راستاي اسلام و نهج البلاغه، عفاف و كرامت انساني زده شود، همه ما امانتدار هستيم و خيانت به اين امانت، خيانت به جريان عظيم انقلاب، خون شهدا و امام زمان است و قابل إغماض و بخشش نيست .

وي با تاكيد بر حفظ هويت ايراني اسلامي بيان كرد: افرادي درصدد گرفتن هويت ايراني اسلامي، فرهنگ جهاد و شهادت و سلب اعتماد عمومي هستند .

دري نجف آبادي گفت: در مراسم تحليف يك غفلت و عكس گرفتن تعدادی از افراد براي كشور مسئله ساز شد و آبروی كشور را زير سوال برد .

وي با تاكيد بر اينكه نبايد دروازه دشمن بود،افزود: براي سربلندي، آزادي، وحدت و عظمت بايد پاي اصل نظام بود و هرانكس كه در پي تخريب اين عظمت باشد به اسلام و قرآن و خون شهدا خيانت كرده است .

دري نجف آبادي افزود: دشمنان براي خودباختگي و از بين بردن هويت ما برنامه دارد اما، نبايد طوفان حوادث در اراده ما تزلزل ايجاد كند .

در اين آيين از خانواده ١٦ شهيد رسانه استان مركزي تجليل شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: