• پنجشنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-4591-5
  • خبرنگار : 10142
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

مقدسی:

وزرای پیشنهادی اقتصاد و صنعت دیدگاه صادراتی دارند

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وزرای اقتصادی پیشنهاد شده به مجلس شورای اسلامی گفت: تیم اقتصادی جدید دیدگاه صادراتی دارند که این نگاه به توسعه صادرات کشور کمک می کند.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، مهدی مقدسی در جلسه شورای گفت و گو و بخش خصوصی استان مرکزی گفت: مشکلات و موانع بخش صادرات باید مطرح و در خصوص رفع این موانع اعلام نظر شود تا موارد مورد پیگیری قرار بگیرد در غیر این صورت اینکه مدام از کمبودها گفته شود نمی تواند برای توسعه صادرات کارساز باشد.

وی بیان کرد: در مدت یک ساله اخیر تنها به بیان کمبودها اکتفا شده است و در صورتی که بخش خصوصی می تواند موانع و چالش ها را مطرح و تقاضاهای کارشناسی برای رفع موانع را عنوان کند، در این صورت قطعا موارد مورد پیگیری قرار می گیرد و شاهد حل مسائل خواهیم بود.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در خصوص وزرای پیشنهادی اقتصادی به مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: وزیر پیشنهادی دیدگاه صادراتی دارد و در خصوص تقویت صنعت برنامه های مطلوبی ارائه شده است. در بخش اقتصاد تا حدودی کمبودهایی در برنامه پیشنهادی دیده می شود که موارد در کمیسیون ها مورد رسیدگی قرار می گیرد.

مقدسی بیان کرد: قوانین مربوط به رفع موانع تولید و بهبود فضای کسب و کار در صورتی ارزشمند است که مشکلات صنعتگران مورد بررسی قرار بگیرد و راهکار موثر ارائه شود. در این خصوص اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی می تواند مشکلات این بخش را بررسی، جمع بندی و در نشست گفت و گوی دولت با بخش خصوصی مطرح کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: